Magazin

Mor ve Ötesi’ne yoğun ilgi


ŞENLİĞE SES GETİRDİ:
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Bahar Şenlikleri’ne ses getiren ünlü rock grubu Mor ve Ötesi çok sayıda hayranını konser alanına topladı

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Bahar Şenlikleri kapsamında sahne alan başarılı Rock Müzik Grubu Mor ve Ötesi, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Yılların eskitemediği; birbirinden güzel eserleri seslendiren gruba dinleyicilerde konserin sonuna kadar eşlik etti. Türk rock müziğin en önemli gruplarından Mor ve Ötesi’nin solisti Harun Tekin GAÜ Medya’ya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Öncelikle böyle güzel bir festivale davet edildiğimiz için Girne Amerikan Üniversitesi ailesine çok teşekkür ederiz. Biz öğrencilerle buluşmaktan çok zevk alıyoruz. Biz çaldıkça insanlar dinledikçe mutlu oluyoruz. Herkesin bildiği şarkıların da yer aldığı, bilinmeyen parçalarında olduğu, mutlaka eğlenceli biteceğini düşündüğüm bir konser olacak diye düşünüyorum. Bana göre üniversiteden başka güzel bir yer yok. Öğrenciler her dakikalarının kıymetini bilsinler, eğlencelerin tadını çıkartsınlar. Üniversiteler karşılaştırmakla, özgürlükle ve sürprizlerle dolu bir yer.”
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı