FutbolSpor

Miniklerde final zamanı


MSA-G.BİRLİĞİ FİNALİ BUGÜN: 48.İskele Festivali etkinlikleri çerçevesinde Ali Serenli anısına düzenlenen minikler halı saha futbol turnuvasında yarı final maçları tamamlandı ve Mağusa Spor Akademisi ile Gençler Birliği finale yükseldi. MSA ile G. Birliği arasındaki final karşılaşması bugün saat 21.00’de oynanacak

  1. İskele Festivali etkinlikleri çerçevesinde, İskele Belediyesi’nin düzenleyip, sponsor olduğu ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen minikler halı saha anı futbol turnuvasında yarı final maçları tamamlandı.

02-10 Temmuz tarihleri arasında Anavatan Parkı Halı Saha’sında gerçekleştirilen Ali Serenli Minikler Futbol Turnuvası’nın yarı final maçlarında Mağusa Spor Akademisi, Geçitkale’yi 11-1, Gençler Birliği de, Değirmenlik’i 5-2 mağlup ederek finale yükselen ekipler oldu.

A Grubu’nu lider tamamlayan Mağusa Spor Akademisi ile ikinci olan Gençler Birliği finalde bir kez daha karşı karşıya gelecek. Gruptaki maçı Mağusa Spor Akademisi 3-2 kazanmıştı. Turnuvada Geçitkale ile Değirmenlik ise üçüncülük mücadelesi verecek.

İskele Belediyesi’nin düzenleyip sponsor olduğu Ali Serenli Minikler Halı Saha Anı Futbol Turnuvası 10 Temmuz Pazar akşamı oynanacak üçüncülük ve final maçı ile tamamlanacak.

Maç programı şöyle:

10 Temmuz Pazar

20.00 Geçitkale-Değirmenlik (Üçüncülük)

21.00 MSA-Gençler Birliği (Final)

22.00 Ödül Töreni

 Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı