FutbolSpor

Milliler Londra için toplandıKKTC A Milli Futbol Takımı, Haziran’daki Conifa Kupası öncesi 19 Mayıs’ta Londra’da gerçekleşecek organizasyonun hazırlıklarına dün başladı

2 MAYIS’TA TOPLANIYORLAR: KKTC A Milli Futbol Takımımız 19 Mayıs tarihinde Londra’da yapılacak organizasyon için hazırlıklara başladı. Milli Takım Teknik Direktörü Fırat Canova oyuncularla dün federasyonda bir araya geldi ve antrenman tarihlerini açıkladı. Milliler 2 Mayıs’ta ilk antrenmanı yapacak

ADİL UÇAR DA KATILDI: KTFF’nin daha önce yaptığı açıklamada milli takım kadrosunda olmayan Adil Uçar da dünkü toplantıda yer alanlar arasında idi. Kupa finalini oynayacak takımların milli oyuncuları ile Türkiye’den gelecek Kenan Özer milli takıma 9 Mayıs’ta katılacak

 

Ahmet ÖZSOY

 
Futbolda 19 Mayıs tarihinde Londra’da düzenlenecek etkinliğe katılacak milli takımımız teknik direktör Fırat Canova’nın çağrısı ile dün bir araya geldi. Futbol Federasyonu tarafından hafta başında açıklanana kadroya ek olarak Yenicami’de futbol oynayan ve geçtiğimiz hafta MTG ile anlaşan Adil Uçar da listeye eklendi. Adil’in vatandaşlık işlemlerinin gelecek hafta tamamlanması bekleniyor.A Milli Takım Teknik Direktörü Fırat Canova ve yardımcı teknik direktör Bülent Aytaç nezaretinde KTFF’de toplanan Milli Takım oyuncularına antrenman programı ve organizasyon hakkında bilgi verildi.

A Milli Takım ilk antrenmanını 2 Mayıs’ta, ikinci antrenmanını da 3 Mayıs’ta yapacak. Teknik Direktörü Fırat Canova oyunculara antrenman tarihlerini aktarırken, kupa finaline kalacak takımlarda forma giyen milli oyuncuların ise takıma 9 Mayıs’ta katılacaklarını belirtti.

 

19 Mayıs’ta Londra

KKTC A Milli Futbol Takımı Haziran’da ülkemizde gerçekleşecek Conifa Kupası öncesinde Londra’da sahaya çıkacak. 19 Mayıs tarihinde Londra’da gerçekleşecek organizasyona gidecek milli takımımızda, oyuncuların pasaportlarını kontrol etmelerini ve yapılması gereken işlem var ise erkenden yerine getirilmesi gerektiği aktarıldı.

 

9 Mayıs’tan sonra hergün

Milli takımımız 2-3 Mayıs’taki antrenmanın ardından kupa final tarihine göre Süper Lig şampiyonu Yenicami ile de dostluk maçı oynayacak. 9 Mayıs’tan sonra hemen her gün antrenman yapması planlanan milli takıma Türkiye’de forma giyen Kenan Özer de bu tarihte dahil olacak.

Türkiye’de takımı ile şampiyonluk mücadelesi veren, sezonun ilk devresinde ise Dumlupınar’da oynayan Kenan Özer’e o tarihe kadar izin verildi.

Başa dön tuşu