MagazinMüzik

Metin Güneralp Meleğim ile yükselişteÜlkemizin başarılı gruplarından Grup Acoustica’nın solisti Metin Güneralp, geçtiğimiz hafta yayınladığı yeni şarkısı Meleğim ile hızlı bir yükseliş yakaladı.
Engin Bulut – KıbrısOnAir
Ülkemizin sevilen sanatçılarından söz ve beste alanındaki başarılı ismi Grup Acoustica’nın solisti Metin Güneralp, yeni single’ı “MELEĞİM” ile karşımızda.
Şarkının enerjisi ve sözlerin sürükleyiciliği ile tekrar tekrar dinlemekten kendinizi alamayacağınız Meleğim’in sözleri Metin Güneralp’e ait. Müziğini Oğuz Aslantürk, Eda Çetin Aslantürk ve İsmet Torundığı yaptığı MELEĞİM’in aranjörlüğü Dilaver Emirler’e ait.
Meleğim aynı zamanda renkli ve duygusal klibi ile birlikte müzikseverlerin karşısına çıktı. Video klipteki renklerin güzelliği ve müziğin etkisi harika. Klibin çekimi Hüseyin Göksel tarafından yapılırken montajı ise Selçuk Okyar ve Dila Kurç’un ait.
MELEĞİM’in klip çekimlerinde Metin Güneralp’a Mustafa Çağlar ve Tatiana Filipova eşlik etti… Tüm dijital platformlarda yayınlanan klip ilk haftada binlerce kişi tarafından izlendi.
Başa dön tuşu