Magazin

Mesut Özil ile Amine Gülşe dünya evine girdi


İngiliz futbol takımı Arsenal’de oynayan Türkiyeli futbolcu Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe önceki akşam dünya evine girdi. Düğüne Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.

 

Çifti tebrik ederek ayrıldı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kısıklı’daki konutundan çıkarak Beşiktaş’ta bir otele geldi. Erdoğan, Türk asıllı dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ile Türkiye güzeli Amine Gülşe’nin düğün törenine katıldı. Erdoğan çiftin nikah şahitliğini yaptı. Nikah töreninin ardından çifti tebrik eden Erdoğan otelden ayrılarak Kısıklı’daki konutuna geri döndü.

Mesut Özil kız evine gitmişti

Mesut Özil az önce de davul ve zurna eşliğinde yakın arkadaşlarının da meşale yaktığı bir törenle kız evine giderek Amine Gülşe’yi evinden davullu zurnalı bir şekilde çıkarmıştı. Güzelliğiyle büyüleyen Amine Gülşe’nin davul zurna eşliğinde oynadığı anlar ise kameralara yansımıştı.

Düğün ünlüler geçidine döndü

Genç çiftin görkemli düğününü adeta ünlüler geçidine döndü. Acun Ilıcalı geceye kızı Leyla ile birlikte katıldı. Demet Akalın’a eşi Okan Kurt eşlik etti. 2015 Miss Universe güzeli Aslı Melisa Uzun’a sevgilisi Yağız Can Konyalı eşlik etti. Amine Gülşe’nin yakın dostu Buse Varol, eşi Alişan ile birlikte düğündeydi. İsmail YK, düğünde Mesut Özil’i yalnız bırakmadı. Ünlü manken Tülin Şahin de genç çifti mutlu gününde yalnız bırakmadı. Diriliş’in yıldız oyuncusu Engin Altan Düzyatan ve eşi Neslişah Düzyatan çifti, düğüne katılanlar arasındaydı.

Acun’un dansı geceye damga vurdu
Yılın düğününe katılanlar arasında ünlü medya patronu Acun Ilıcalı da vardı. Ilıcalı kızı Leyla ile düğüne katıldı. Acun Ilıcalı nikah sonrası yapılan partide dans etti. Kendi düğününde bile eski eşi Şeyma Subaşı ile dans etmekten kaçınan Ilıcalı’nın dansı düğüne damga vurdu. Ilıcalı kendi düğününde bile dans etmemiş ve bu uzun süre konuşulmuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı