Merkez Lefkoşa açılış etkinliği 16 Haziran’da - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Eylül 24, 2023
KıbrısSürmanşet

Merkez Lefkoşa açılış etkinliği 16 Haziran’da

Merkez Lefkoşa Açılış Etkinliği

LTB’nin en büyük yatırımlarından olan Merkez Lefkoşa Açılış Etkinliği 16 Haziran’da

 

Lefkoşa Türk Belediyesi tarihinin en büyük öz kaynak yatırımlarının başında gelen Merkez Lefkoşa açılış etkinliği 16 Haziran Çarşamba günü gerçekleştiriliyor.


Özker Özgür Caddesi üzerinde yer alan ve Açık Pazar-Çarşı-Etkinlik ve Organizasyon alanı gibi çok yönlü özellikleri ile kültür, sanat, spor ve ekonomi faaliyetlerinin bir arada yürütülebilineceği merkezin açılışı saat 18:00’da gerçekleştirilecek.

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin organize ettiği açılışta standlar, konser, çocuklar için çizgi film gösterimi ve oyunlar, dans gösterileri ve etkinlik boyunca DJ performansı yer alacak.

 

Satış Standları

Tüm halkın davetli olduğu açılışta yiyecek-içecek standları, el işi ve tasarım ürünleri standları, organik ve doğal ürün standları ile kitap-oyuncak-elektronik eşya standları  bulunacak.

 

Çocuklar için Çizgi Film Gösterimi ve Oyunlar

18:30 ve 19:30  saatlerinde 2 kez olmak üzere Pijamaskeliler ile İtfaiyeci Sam çizgi filmleri gösterilecek. Etkinlik boyunca gerçekleştirilecek, yüz boyama, mandala boyama, kutu oyunları ve oyun hamurları ile çocuklar keyifli vakit geçirebilecek.

 

Eril Cambaz, DJ Serdar Eren ve Yuka Blend Dance Team

Eril Cambaz’ın konseri ile renklenecek etkinlikte, DJ Serdar Eren de performans sergileyecek. Açılışta, birbirinden özel ve güzel dans gösterileri ile Yuka Blend Dance Team de yer alacak.

12.000 metrekarelik bir alanda inşa edilen ve 410 araç kapasiteli park alanına sahip Merkez Lefkoşa’da 300’den fazla stand yer alacak.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar