Mengi'nin ölüm sebebi belirlendi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Mayıs 21, 2024
KıbrısManşet

Mengi’nin ölüm sebebi belirlendi

Halil İbrahim Mengi

Lefkoşa’da bir apartman dairesinde ölü olarak bulunan Halil İbrahim Mengi’nin ölüm sebebinin başına aldığı darbe neticesinde “kesici/ezici ve küt kafa travması, çoklu kafa kemikleri kırıkları, beyin doku yaralaması ve beyin kanaması” sonucu olduğu belirlendi.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Lefkoşa’da bir apartman dairesinde 5 Şubat’ta ölü olarak bulunan Halil İbrahim Mengi’nin (E-34) otopsisi yapıldı.
Otopside, Mengi’nin ölüm sebebinin başına aldığı darbe neticesinde “kesici/ezici ve küt kafa travması, çoklu kafa kemikleri kırıkları, beyin doku yaralaması ve beyin kanaması” sonucu olduğu tespit edildi. Soruşturma devam ediyor.


ELSHAIFY’İN OTOPSİSİ YAPILDI

Gönyeli’de kalmakta olduğu ev içerisinde 5 Şubat’ta ölü olarak bulunan Saıfeldin Khaırt Mohamed Elshaıfy’in (E-21) ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsisi yapıldı.
Otopside, kan ve doku örnekleri alındı. Kesin ölüm sebebi yapılacak tetkiklerin ardından belli olacak.

GAZİMAĞUSA’DA KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE TASARRUFU… 1 KİŞİ TUTUKLANDI

Gazimağusa’da dün 12.40-14.25 saatleri arasında, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından E.N.E.’nin (E-43) üzerinde ve kalmakta olduğu ikametgahında yapılan aramada toplam 7 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak, emare olarak alındı. E.N.E tutuklandı.

MÜSTAHDEM TARAFINDAN HIRSIZLIK… 1 KİŞİ TUTUKLANDI

Dün Boğazköy’de faaliyet gösteren Seren Yoğurtları isimli iş yerinde çalışmakta olan A.Y.’nin (E-28), iş yerinin deposundan işverenin bilgisi dışında faturasız olarak aldığı 11 kg hellim, 1 kg kaşar peyniri ve 3 kg yoğurdu çaldıktan sonra, ürünlerin bir kısmını 85 TL’ye başka bir şahsa satmak suretiyle sahtekarlıkla para temin ettiği tespit edildi.
Bahse konu şahıs tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar