Mehmet Harmancı uyardı: 3 ay içerisinde teslim alınmayan araçlar açık artırma ile satılacak - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Şubat 25, 2024
KıbrısManşet

Mehmet Harmancı uyardı: 3 ay içerisinde teslim alınmayan araçlar açık artırma ile satılacak

LTB Başkanı Mehmet Harmancı Lefkoşa'da atıl durumda bırakılan araçlarla ilgili açıklmada bulundu. Harmancı açıklamasında" 3 ay içerisinde teslim alınmayan araçlar ise açık artırma ile satılacaktır." ifadelerini kullandı.

LTB Başkanı Mehmet Harmancı Lefkoşa’da atıl durumda bırakılan araçlarla ilgili açıklmada bulundu. Harmancı açıklamasında” 3 ay içerisinde teslim alınmayan araçlar ise açık artırma ile satılacaktır.” ifadelerini kullandı.

LTB Başkanı Mehmet Harmancı sosyal medya hesabından Lefkoşa’da atıl durumda bırakılan araçlarla ilgili açıklmada bulundu. Aıklama şöyle:


Herkese günaydın, yeni yasanın bizlere tanıdığı hak kapsamında, sokaklarda aylarca (yılllarca) atılı tutulan araçların tarafımızca güvenli bir alana kaldırılmaya başlandığının bilgisini vermek isterim. Üzerine uyarı yazısı astığımız araçlar yerinden kaldırılmaz ise, çektiğimiz araçların çekici ücreti ve günlük 100 tl’de alanda kaldığı sürece kira ücreti vardır. 3 ay içerisinde teslim alınmayan araçlar ise açık artırma ile satılacaktır.

Tepki göster
Bayıldım
3
Bayıldım
Huzurlu
3
Huzurlu
Hahaha
2
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
3
Hayran Kaldım
Facia
5
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar