Martialarts Oscar ödülleri sahiplerini buldu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Mart 20, 2023
Spor

Martialarts Oscar ödülleri sahiplerini buldu

Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu’nun Martialarts Oscar ödülleri sahiplerini buldu.


2022 yılı içerisinde  başarılı olan 165  sporcu, yönetici, hakem ve antrenörler OSCAR madalyalarını ve diplomalarını düzenlenen törende aldılar.

Törene Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Başbakan Ünal Üstel, GKK Komutanı Zorlu Topaloğlu , Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu , Çalışma Bakanı Hasan Taçoy , Sağlık Bakanı İzlem Gürçağ, Em. Ogeneral Şükrü Sarıışık, Emekli Korgeneral Ömer Paç katılarak  ödül verdiler.

Açılışta konuşma yapan Cumhurbaşkanı Ersin Tatar , yıllardır bu federasyonun faaliyetlerini yakından izlediğini, Devletimizin tatıntılması için verdiği uğraşı takdir ettiğini ve desteklediğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Tatar, bu senede yapılacak Avrupu şampiyonası için her türlü desteği vereceğini söyleyerek, emek verenleri kutladı.

Federasyon Başkanı  Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ise Gençleri Sokaklardan alıyoruz , Onları spora yönlendirip kötü alışkanlık edinmelerini  önlüyoruz ve bu işleri Tüm federasyonlar gibi Hiçbir karşılık beklemeden yapıyoruz diyerek federasyon hakkında detaylı bilgiler veredi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar