Maraton coşkulu bitti - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Nisan 13, 2024
Magazin

Maraton coşkulu bitti

CEM BELEVİ SAHNE ALDI:

 “Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor” Maratonu’nun Bandabuliya Sahnesi’nde gerçekleşen ödül törenine Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Cem Belevi hayat kattı

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin organize ettiği “Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor” Maratonu’nun ödül töreni geçtiğimiz akşam Bandabuliya Sahnesi’nde gerçekleştirildi. Elde edilen gelir ile LTB Paylaşım Mutfağı’nın yemek dağıtım aracı alınacak maratonda 10 km ve 21 km’de dereceye giren koşuculara ödül töreninde kupaları takdim edildi. Törende ayrıca maratona sponsor olan ve katkı koyan kişi ve kurumlara teşekkür belgeleri ve plaketleri verildi.

Maratona destek için Türkiye’den gelen genç neslin başarılı ses sanatçısı Cem Belevi’nin bir parça ile renklendirdiği gecede LTB Orkestrası da müzik dinletisi sundu. Belevi’nin performansıyla beğeni kazandığı etkinlikte keyifler hayli yerindeydi.


Plaketler ve ödüller dağıtıldı

LTB Başkanı Mehmet Harmancı ödül töreninde yaptığı konuşmada, maratona katkı koyan tüm kişileri ve kurumları tek tek anons ederek onore ederken, Paylaşım Mutfağı için düzenlenen maratonun birçok yönden dayanışmayı sağladığının altını çizdi.

LTB’nin kendi personeli ile organize ettiği maratonun tam bir profesyonel anlayış ile aylarca emek harcanarak düzenlendiğine işaret eden Başkan Harmancı, önümüzdeki yıl maratonun uluslararası bir yapıya kavuşturmak için hazırlıklara şimdiden başladıklarını ifade etti.

Başkan Harmancı’nın konuşmasının ardından ödül törenine geçildi. Maratonun ana sponsoru olan Kuzey Kıbrıs Turkcell ve destek veren KKTC Atletizm Federasyonu yetkililerine plaketleri Başkan Harmancı tarafından verildi. Yan sponsorların da plaketlerini aldığı gecede dereceye girenler ödüllendirildi.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar