Mandic resmen Koop’ta - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
BasketbolSpor

Mandic resmen Koop’ta

KÖKLÜ BİR CAMİAYA GELDİM: İmza töreninde konuşan Mandic, “Koopspor gibi köklü bir camiaya geldiğim için mutluyum. Ben profesyonel oyuncuyum ve sahada yaptığım sahada kalır.” açıklamasında bulundu

 


Tonguç KOTAK

 

Basketbol Erkekler Süper Ligi’nin güçlü ekiplerinden Koopspor daha önce anlaştığı Mukasin Mandic’e imza attırdı.

İki sezon Yakın Doğu Üniversitesi formasını giyen Mandic, bu sabah Kooperatif Merkez Bankası Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen törende sözleşmeye imza koydu.

Koopspor’da Mandic takım kaptanı Andım Eryılmaz’dan sonra ikinci kaptan olarak yer alacak.

 

Yalkut: Önemli bir ismi kadromuza kattık

Koopspor Kulübü Başkanı Talat Yalkut imza töreninde yaptığı açıklamada ülke basketbolumuzu da bilen önemli bir ismi kadrolarına kattıklarını belirterek, “Mandic Koopspor’a hayırlı olsun.” dedi.

 

Güven: Mandic gücümüze güç katacak

Takımın koçu Emrah Güven de imza töreninde söz alarak, Mandicile anlaştıkları için mutlu olduğunu büyük bir tecrübeli ismi alarak güçlerine güç kattıklarını açıkladı.

 

Kuyan: İyi bir isim aldık

Takım menajeri Tayfun Kuyan, “Koopspor kadrosuna katılan Mandic’in takımımıza güç katacağını ve hedefe yürüyen Koopspor’da önemli işler yapacaktır.” diye konuştu

 

Mandic: Köklü bir camiaya geldim

Koopspor’un yeni transferi Mukasin Mandic de imza töreni sonrasında açıklamalarda bulundu.

Mandic, “Koopspor gibi bir köklü camiaya geldiğim için mutluyum. Ben profesyonel oyuncuyum ve sahada yaptığım sahada kalır. Hedefimiz şampiyonluk.” açıklamasında bulundu.

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar