Mağusa Rap’e doydu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Eylül 28, 2023
Magazin

Mağusa Rap’e doydu

Thrones Club’ta Türkiye’nin ünlü Rap sanatçısı Sagopa Kajmer ve ülkemizin yetiştirdiği önemli DJ’lerden Umut Özsoy sahne aldı. Ünlü Rap yıldızı gecede “Baytar”, “Bebeğim Öldü”, “Oldu Olanlar”, “Galiba”, “Terapi”, “Ateşten Gömlek” gibi dillere pelesenk olmuş şarkılarını kendisini dinlemeye gelen konukları için seslendirdi.


Gazimağusa’da hizmet veren Thrones Club’ta geçtiğimiz cuma akşamı Türkiye’nin ünlü Rap sanatçısı Sagopa Kajmer ve ülkemizin yetiştirdiği kendini Avrupa’da kanıtlamış başarılı DJ Umut Özsoy sahne aldı.

Ünlü Rap yıldızı gecede “Baytar”, “Bebeğim Öldü”, “Oldu Olanlar”, “Galiba”, “Terapi”, “Ateşten Gömlek” gibi dillere pelesenk olmuş şarkılarını seslendirdi. Konukların yoğun ilgi gösterdiği mekanda DJ Umut Özsoy her zamanki gibi kabin başında harikalar yaratarak konuklara unutamayacakları bir açılış performansı sergiledi.

Başarılı DJ’in kabine geçmesiyle coşkunun ikiye katlandığı gecede özel dans ve görsel şovlar konsere ayrı bir güzellik kattı.  KAjmer’in şarkılarıyla kendinden geçen konukların keyfine ise diyecek söz yoktu.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar