Spor

Mağusa Masterleri Genel Kurulu yapıldıMağusa Futbol Masterleri Derneği’nde olağan genel kurul yapıldı.
GMB Mağusa Gelişim Akademisi toplantı salonunda yapılan ve 24 üyenin katılımı ile gerçekleştirilen olağan genel kurulda divan başkanlığını Uğur Kiraz, sekreterliği Tanju Üngör, Mete Ünlücan yaptı. Olağan genel kuruluda faaliyet ve mali raporları Mali İşler Sorumlusu Mete Ünlücan okudu. Üyelerin bilgisine getirlen Faaliyet ve Mali rapor oybirliği ile onaylandı. Gündemin diğer maddesi olarak başkanlık seçimi için mevcut başkan Çetin Gülhan devam etme konusunda karasız olduğu için seçilen yönetim kurulu tarafından yeni başkan atanacak. 

Çetin Gülhan teşekkür etti

Mağusa Futbol Masterleri Derneği başkanı Çetin Gülhan, genel kurulda yaptığı konuşmada,  Caima içerisinde çok güzel bir birlikteliğin olduğunu, uyum içerisnde çalışmaların götürüldüğünü belirtti. Başkanlık görevine devam etmesi yönünde üyelerin talebi olduğundan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren başkan Çetin Gülhan, yeni dönemde gençlerin önünü açarak görev almalarının daha iyi olacağı görüşünü paylaşarak, görev süresi içerisinde kader birliği yaptığı üyeler, futbolcu arkadaşları ve sponsor olarak maddi manevi destek olan herkese teşekkür etti.

 

Yeni Yönetim Kurulu

Mağusa Futbol Masterleri Derneği’nde yapılan genel kurulda yeni yönetim kurulu seçilerek açıklandı. Yönetim Kurlu’nda Çetin Gülhan, Kemal Çobanoğlu, Yıltan Özkıraç, Hasan Tamel, Mete Ünlücan, Deniz Züğürt, Ozan Elmalı, İlhan Sözüdoğru, Vural Coşar, Nihat Kalfaoğlu, Hamit Caner görev aldı. Genel kurul dilek ve temennilerle sona erdi.

 

Başa dön tuşu