Spor

Mağusa bölgesindeki tesisler incelendiSpor Dairesi Müdür Muavini Haldun Oktay ve beraberindeki heyet, Mağusa bölgesindeki tesislerde incelemelerde bulunarak yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Spor Dairesi Müdürü Besim Erdenay’ın tesislerdeki son durumları incelemesi ve gerekli raporları hazırlaması için görevlendirdiği Müdür Muavini Haldun Oktay, Daire Dış İlişkiler Sorumlusu Sertaç Bozatlı, Daire Mühendisi Barış Uyaroğlu, Spor Dairesi Mağusa Bölge Sorumlusu Kemal Mahirel ile birlikte ilk olarak Dumlupınar Spor Kulübü’nün yeni yapılan ve çim ekimi gerçekleştirilen antrenman sahasını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra Mormenekşe Cemal Balses Stadı’ndaki çalışmaları yerinde inceleyen Oktay ve beraberindeki heyet, var olan eksiklikleri yerinde görerek giderilmesi için çalışma başlattı.

Oktay: Eksikler kısa sürede giderilecek
Tesislerde yapılan incelemelerin ardından bir açıklama yapan Spor Dairesi Müdür Muavini Haldun Oktay, Spor Dairesi Müdürü Besim Erdenay’ın direktifleri doğrultusunda Mağusa bölgesindeki tesislerde incelemelerde bulunduklarını, özellikle Dumlupınar Spor Kulübü ile istişare içerisinde yapımı süren antrenman sahasının tamamlanmasıyla, Mağusa’da futbol kulüplerinin antrenman probleminin ortadan kalkacağını belirtti. Oktay ayrıca, çim ekimi gerçekleştirilen Mormenekşe Cemal Balses Stadı’ndaki var olan eksikliklerin kısa sürede giderileceğini ve sahanın hemen arkasında bulunan alanın da antrenman sahası için çim ekileceğini, böylelikle Mormenekşe Kulübü’nün de antrenman sorununun çözüleceğini vurguladı. Oktay, diğer bölgelerdeki tesisleri de kısa sürede denetleyeceklerini ve ülke sporunu her bakımdan daha iyi bir konuma getirmek için daire olarak üzerlerine düşenleri yapacaklarını sözlerine ekledi.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı