Magazin duayeni ülkemiz ekranlarında

18 Temmuz 2017 Salı | 10:50
Tayyar Işıksaçan, Hayriye Vurdu

TAYYAR IŞIKSAÇAN’LA “KONUŞMADAN GEÇMEYELİM”: Adamıza taşınan Türkiye’nin magazin duayenlerinden Tayyar Işıksaçan H&V Ajans direktörü Hayriye Vurdu ile birlikte hafta içi her gün “Konuşmadan Geçmeyelim” isimli programıyla Genç TV ekranlarında karşımıza çıkıyor

Kıbrıs Town Houses

Türkiye’nin tanınmış magazin duayenlerinden Tayyar Işıksaçan şu günlerde ülkemize taşınmış olmanın mutluluğunu yaşıyor. Bugüne kadar Türkiye’de birçok televizyon programı yapan ve gazetede çalışan Işıksaçan, meslek yaşamına Genç TV ekranlarında devam edecek.

Işıkaçan’ın yeni gelişmelerinden haberdar olan Hande Yener, Serdar Ortaç, Ferman Toprak, İlhan Şeşen, Çılgın Sedat, Deniz Akkaya, Özge Ulusoy, Mesut Yar, Zeynep Dizdar, Faruk K, Zeynep Mansur, Ferman Toprak, Süheyl Uygur, Behzat Uygur, Deniz Akkaya, Zara ve Altay gibi Türkiye’nin ünlü simaları gönderdikleri video mesajlarla yeni programını tebrik etti.

“Konuşmadan Geçmeyelim” adlı programla fırtınalar estirmeye hazırlanan Işıksaçan hayatındaki bu önemli gelişmelerle ilgili şunları söyledi:

“Nihayet en büyük hayalimi gerçekleştirdim. İki yıldır gündemimde olan adaya yerleşme hayalim gerçeğe dönüştü. Artık en sevdiğim yerde nefes alıp vermek kadar beni mutlu edecek bir olayda kurulduğu yıl ekranında olduğum GENÇ TV’de yeniden sizlerle buluşacak olmam.

10 Temmuz Pazartesi sabahından beri değerli dostum Hayriye Vurdu’nun moderatörlüğünde “Konuşmadan Geçmeyelim” programıyla hafta içi her gün saat 11.30 ile 13.00 arası canlı yayında karşınızdayım.”