Magazin

Madonna Afrikalı ikizleri evlat edindi







İkisi biyolojik, ikisi de evlatlık olmak üzere dört çocuk annesi olan Madonna, Doğu Afrika ülkesi Malavi’den ikiz kız kardeşleri evlat edindi.

  • Madonna, Malavi’den dört yaşındaki ikiz kızları evlat edindi. Bu konuda uzun süredir koruduğu sessizliğini sosyal medyada bozan popun kraliçesi, aylardır gizli olarak sürdürdüğü evlat edinme süreci sonucu artık Afrikalı Esther ve Stella Mwale adlı ikizlerin annesi olduğunu Instagram’dan paylaştığı fotoğrafla ilan etti.

  • Madonna, sosyal medyadan şu notu yazdı:




    “Resmi olarak Malavi’den ikiz kız kardeşleri evlat edinme süreni tamamladığımı doğrulayabilirim ve onların artık ailemimizin bir parçası olmalarından dolayı çok sevinçliyim. Bu durumu sağlamak için Malavi’de yardımcı olan herkese minnettarım ve medyadan bu geçiş sürecinde özel hayatımıza saygı göstermesini istiyorum. Ayrıca arkadaşlarıma, aileme ve büyük ekibimine desteğiniz ve sevginiz için teşekkür ederim.”



  • 58 yaşındaki şarkıcı, Instagram’dan Temmuz 2016’da ikizlerle bir başka fotoğraf daha yayınlamıştı. Madonna, en büyük kızı Lourdes ile ikizler Esther ve Stella Mwale’in fotoğrafının altına “Üç güzeller. Lola Umut Evi Yetimhanesi’nde Stella ve Esther’le zaman geçiriyor” notunu yazmıştı.

  • Madonna, ikizleri evlat edinme sürecini gizli tutmaya çalışmış, hatta iki hafta kadar önce çıkan evlat edineceği haberlerini yalanlamıştı.

  • Madonna, doğumlarından beş gün sonra yetimhaneye verilen dört yaşındaki ikizlerini New York’taki evine götürdü.

  • Madonna’nın Carlos Leon ile olan ilişkisinden 21 yaşındaki kızı Lourdes Maria ile Guy Ritchie ile olan evliliğinden 17 yaşındaki oğlu Rocco olmak üzere iki biyolojik çocuğu bulunuyor.

  • Ünlü şarkıcı, Ritchie ile evliyken 2006 yılında bir yaşındaki David Banda’yı, 2009 yılında da 2006 doğumlu Mercy James’i evlat edinmişti.









Başa dön tuşu