Magazin

LTL 94 mezunları coştu

Her yıl geleneksel olarak toplanan Lefkoşa Türk Lisesi (LTL) 94 mezunları, 24’üncü mezuniyet yılı organizasyonunda Meril Restorant’ta bir araya gelerek, coşku dolu bir gece geçirdi

Hüseyin KÖPRÜLÜ

Lefkoşa Türk Lisesi 1994 yılı mezunları geçtiğimiz akşam Meril Restorant’ta yeniden buluşma gecesi düzenledi.
Her yıl geleneksel olarak toplanan Lefkoşa Türk Lisesi (LTL) 94 mezunları 24’üncü mezuniyet yılı organizasyonunda bir araya geldiler.

Meril Restorant’ta buluşan mezunlar istikrarlı bir şekilde her yıl bira araya gelerek sohbet ediyor ve lise zamanındaki okul günlerini yad ediyorlar.
Gecede ünlü şarkıcı Burçin’in müzikleri ile keyifli dakikalar geçiren mezunlar, oryantal Özlem Sultan’ın dansı ile coşkuyu daha yükseltti.

Gecenin sonuna doğru klavyedeki İrfan’in hareketli müzikleri ve Burçin’in harika şarkıları ile pisti bir an olsun boş bırakmayan LTL 94 mezunları, bir yılın ardından yine güzel bir gece geçirmenin mutluluğunu yaşadı.
Gece boyunca sık sık fotoğraf çeken mezunlar hep beraber de fotoğraflarını çekerek gerek sosyal medya yayınlamayı gerekse hatıra olarak arşivlerinde bulundurmayı ihmal etmedi.
Sağlık, mutluluk ve neşe dilekleri ile geceden ayrılan LTL 94 mezunları bir sonraki yıl 25.yıl kutlaması için söz birliği etti.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı