Ekonomi

LTB Online Ödeme ağına Limasol Online ödeme seçeneğini de eklediLefkoşa Türk Belediyesi (LTB) su faturaları, emlak vergisi ve trafik cezası online ödeme ağına Limasol Online (LİMON) ödeme sistemini de ekledi.
LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile Wide Area Payment System LTD Direktörü Burak Başel’in imza koyduğu sözleşmenin ardından teknik altyapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte kullanılmaya başlanacak.Yurttaşlar, LİMON mobil uygulaması veya limasolonline.com web sitesi üzerinden diledikleri zaman online olarak (kredi kartına taksitlendirme seçeneği ile) LTB’ye ait  Su faturaları, Emlak Vergisi ve  Trafik cezasını hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde ödeme yapma imkanı kazanıyor.

Online Ödeme Yapılabilen Bankalar

Yurttaşlar ayrıca Creditwest, Asbank, Capital Bank, Garanti Bankası, İş Bankası, Yakın Doğu Bankası,KOOP Bank, Türk Bankası ve Ziraat Bankası web siteleri ve mobil uygulamalarından LTB’ye ait ödemelerini yapabiliyor.

Online web sitesinden de ödeme yapılabilir

LTB’nin Su, Emlak vergisi, Trafik cezası, Reklam borcu ödemeleri online  banka şubeleri yanısıra belediyeye ait kiosk cihazlarından ve online web sitesinden (www.ltbonline.org) gerçekleştirilebiliyor.

7/24 Kiosk cihazlarından Ödeme

Belediye binası önü, LTB Fidanlığı (Kemal Aksay Caddesi üzeri) ve Hamitköy’de bulunan kiosklardan da yine kredi kartı ile günün her saatinde ödeme yapılabiliyor.

Meslek Vergisi ve Kira borçları da artık online ödenebilecek 

İşyerleri sahiplerine yönelik devreye konulacak uygulama ile ayrıca Kasım ayı içerisinde meslek vergileri ile kira borçlarının ödemeleri de LTB’nin internet sitesinden yapılabilecek.

Başa dön tuşu