FutbolSpor

Londra’da Özpaşa düdük çalacak


KKTC A Milli Futbol Takımı’nın, 21 Mayıs Pazar günü Londra’da Türk Toplumu Futbol Federasyonu Karması ile oynayacağı hazırlık maçını Osman Özpaşa yönetecek

 

KKTC A Milli Futbol Takımı’nın, Londra Türk Toplumu Futbol Federasyonu Karması ile yapacağı hazırlık maçını Osman Özpaşa yönetecek.

LTTFF tarafından yapılan açıklamada, KKTC A Milli Futbol Takımı’nın Londra’da 21 Mayıs Pazar günü White Hart Lane New River Stadı’nda LTTFF Karması ile yapacağı karşılaşmayı Osman Özpaşa’nın yöneteceği bildirildi.  Açıklamada, KTFF Üst Klasman Hakemi, Londra Türk Okulları’nda Türk Dili ve Kültürü öğretmeni olarak görev yapan Osman Özpaşa’nın, bu sezon önemli maçlarda görev yaparak Londra’da futbol kamuoyu tarafından takdir edildiğinin de altını çizerken karşılaşmada Osman Özpaşa’nın yardımcılıklarını İngiltere Futbol Federasyonu’ndan (FA) üst düzey liglerde görev yapan hakemlerin üstleneceği belirtildi.

CONIFA Euro 2017 hazırlıklarını sürdüren KKTC A Milli Futbol Takımı, LTTFF Karması ile oynayacağı hazırlık maçı için 18 Mayıs Perşembe günü Londra’ya gidecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı