EkonomiEmlak

Loka Holiday Homes ile hayallerini gerçeğe, tatilini eğlenceye çevir

£58,000’den başlayan lansman fiyatlarıyla bir tatil evine sahip olmaya ne dersiniz? Türk malı, tapusu hazır, denize sadece 750 metre mesafede, üstelik 2019’da teslim olan Loka Holiday Homes projemiz satışa başlamıştır.

Gazim Mağusa’da kurulan AKOL Group of Companies 14 yıllık başarılı geçmişiyle Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen şirketleri arasındadır. Faaliyet gösterdiği 5 sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

Son Marka projemiz olan Loka Holiday Homes, Yeni Boğaziçi’nde denize sadece 750 metre uzaklıkta konumlanmaktadır.

Loka Holiday Homes

Size cenneti anımsatacak peyzajı ve paylaşımlı yüzme havuzu özellikleri ile ön plana çıkan, her evin ayrı otoparkı olacak şekilde tasarlanmış 75 m2 ‘lik evlerimiz, tatil evi anlayışınıza yeni bir boyut kazandırıyor.

Toplam 36 adet 2+1’den oluşan,  Zemin Kat ve Birinci Kat dairelerimizi sizlerin beğenisine sunarken, muhteşem 200 m2’lik bir paylaşımlı havuz ile projemizi taçlandırıyoruz..

Merkezi uydu ve Merkezi Jeneratör sistemi bulunan tatil evlerimiz 6700 m2’lik alan üzerine inşa ederken  ile  farklı seçenekler ile sunmaktayız.

Loka Holiday Homes

İletişim:

+90 548 888 25 65

www.lokahomes.com

www.akolgroup.com

Proje Detayları:

Zemin Kat Dairemiz, Salon – Mutfak 30 m2, 2 Yatak Odası (her biri 12 m2), Banyo & WC 6m2, ön teras 15 m2 olmak üzere toplam 75 m2‘dir. Yatak odalarında duvar dolabı bulunmakta olup, camlar çift cam alüminyum veya PVC, yer döşemeleri seramik, zeminde yer deposu, tüm odalarda klima altyapısı, merdiven basamakları traverten ve hidrofor sistemi olacak şekilde tasarlanmış olup kış aylarının olmazsa olmazı tatil evinizi ısıtacak şömine detayı eklenmiştir.

Birinci Kat Dairemiz ise Salon – Mutfak 30 m2, 2 Yatak Odası (her biri 12 m2), Banyo & WC 6m2, balkon 10 m2 olmak üzere toplam 70 m2‘dir. Birinci Katın bir diğer özelliği ise 60 m2’lik bir çatı teras katına sahip olmasıdır. Yine yatak odalarında duvar dolabı bulunmakta olup, camlar çift cam alüminyum veya PVC, yer döşemeleri seramik, zeminde yer deposu, tüm odalarda klima altyapısı, merdiven basamakları traverten ve hidrofor sistemi olacak şekilde tasarlanmış  olup yine kış aylarında tatil evinizi ısıtacak şömine detayı eklenmiştir.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı