Magazin

Linet sahnede “İsyan” etti


DANSLI, ŞOVLU KONSER: Lefkoşa’da yeni yıl konseri veren Linet; danslı, şovlu gecede 2018’in olumsuzluklarına “İsyan” şarkısıyla gönderme yaparak dikkatleri üzerine çekti

Sesi ve yorumuyla kalitesini her sahnesinde ortaya koyan güçlü yorumcu Linet, 2019’a sevenleriyle Lefkoşa’da girdi. Özel dekolte kıyafetiyle ve dinamik sahne performansı ile salonu dolduran hayranlarından tam not alan Linet 20 kişilik dans ekibiyle unutulmaz bir yılbaşı akşamı yaşattı.

Geçen yılın olumsuzluklarına “İsyan” şarkısıyla gönderme yapan güçlü yorumcu 2019’da tüm insanlara coşku, sevgi ve enerjik dolu günler dileğinde bulundu. Giydiği özel derin dekolteli kıyafetiyle sahnede müthiş bir yılbaşı gecesine imza atan, yabancı konuklarıyla İbranice sahne sohbeti yaparak onlara özel bir de aşk şarkısı söyleyen Linet ayakta alkışlandı.

Ünlü oryantal Didem gecenin ilerleyen saatlerinde dans şovuyla Linet’e sahnede eşlik ederken karnaval şovlarıyla renklendirdiği geleneksel yılbaşı gecesine katılanlar günün ilk saatlerine kadar eğlenmeyi bırakamadı.

 Başa dön tuşu