Limasollular piknikte buluştu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Ocak 27, 2023
Kıbrıs

Limasollular piknikte buluştu

Limasollular piknikte buluştu

“Çocukluk günlerimizi yadettik”
Havadis’e konuşan Geleneksel Leymosunlular Pikniği Komite Üyesi Işın Ramadan Cemil, “Unutulmaz güzel çocukluk günlerimiz ve büyük vatan sevgimizi yadetmeye geldik” dedi ve şu şekilde konuştu:
“Pikniğimiz ikinci kez düzenleniyor. Her birinin ayrı ayrı ailevi kökleri Limasol’a dayanan gönlü sevgi ile geçmişlerine saygı ile dolu bir grup gençlerden oluşmuş organizasyon komitesi sayesinde bu yıl Limasollular gününde yine geçe yılkı gibi sevdiklerimizle özlediklerimizle dünyanın dört bir yanından gelen arkadaşlarımızla unutulmaz çocukluk günlerimizi yadetmeye geldik.” 

 
Pikniğe katılanlar ne dedi?


Ali Gökçe:
İlk önce gelip buradaki çöpleri temizledim. Daha sonra ailem gelip yemekleri hazırlamaya başladık. Yıllardan sonra bazı arkadaşlarımız görme şansımız oldu. Bu nedenle çok mutlu oldum. Çok güzel bir etkinlik oldu.

 

 

Salih Sarpten:
Limasollular ikinci kez bu piknikte buluşuyor. Bende ikinci kez katılma şansı buldum. Ben Limasol’dan geldiğimde çok küçüktüm. Burada hatıralar canlandı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

Sami Sarpten:
Uzun yıllardır göremediğim dostlarımı görme şansı buldum. Bu nedenle çok mutluyum. İkinci kez düzenlenen bir etkinlik ve bende ikinci kez katılıyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

Pembe Üzen:
Ben Limasollu değilim. Kızım ve eşi dondurmacılık yapıyor. Bende torunum Gizemle birlikte geldim. Bugün çok kalabalık oldu. Çok güzel bir etkinlik. Her taraf cıvıl cıvıl. Benim için de güzel bir değişiklik oldu.

 

 

 

 

 

Arif Tirikli:
Biz Limasollular Pikniği için gelmedik. Ancak denk geldi. Aile ani bir kara aldık ve geldik. Limasollularla birlikte piknik yapmak şans oldu. Ancak eğlenceli geçiyor. Her taraf cıvıl cıvıl. Hava çok güzel.

 

 

 

Erdal Gökhan, Tözün Targen, Güvenç Erseven, İzber Erseven ve Seniye Targen yıllar sonra bir araya gelip sohbet etme şansı buldu

Piknikte Limaso’daki geçmiş günler yeniden canlandırıldı

 

Yıllar sonra bir araya gelme şansı bulan birçok Limasollu birilikte yemek yedi, sohbet etti

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar