MüzikSanat

Limasol Grup, müzikseverleri buluşturdu!


Bu yıl 80. Yılını kutlayan Limasol Bankası ve yan kuruluşu Limasol Sigorta, İstanbul’un Merter Müzik, Kültür, Sanat ve Dayanışma Derneği ile Müzik Gönüllüleri Derneği Türk Sanat müziği ‘Dostluk Konseri’ ana sponsoru olarak Kalkanlı Yaşam Evi’ne katkıda bulundu.

Dostluk Konseri geçtiğimiz hafta sonu, Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde Lefkoşa’da gerçekleşip müzikseverlere eşsiz bir performans ile sunuldu.

Müzik Gönüllüleri Derneği Başkanı Yeşim Ateşin gecede yaptığı konuşmada, derneğin oluşum süreci ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Derneğin Türk Sanat Müziği ve Sosyal Sorumluluk paylaşım topluluğu olduğunu kaydeden Ateşin, konserden elde ettikleri gelir ve bu anlamlı gecenin Ana Sponsoru olan Limasol Bankası ve Limasol Sigorta katkısı ile Kalkanlı Yaşam Evi yararına düzenlenen konser için Limasol Grup ailesine teşekkürlerini sunarak; Limasol Bankası adına Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi İlkin Yoğurtcuoğlu ve Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker’e teşekkür plaketlerini takdim etti.

Müzik Gönüllüleri Derneği Koro Şefi ve Yönetim Kurulu Onur Başkanı Cem Kafkas ise, derneğin sanatsal faaliyetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk faaliyetlerine de önem verdiklerini ve herzaman kendilerine ayni misyon ve vizyon çerçevesinde destek veren Limasol Gruba katkılarından dolayı memnuniyet duyduklarını belirtip, teşekkürlerini sundu.

Limasol Bankası Dostluk Konseri

Limasol Bankası Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi İlkin Yoğurtcuoğlu; ‘80 Yıllık köklü bir banka olan Limasol Bankası’nın uzun yıllardır kültür ve sanatın gelişimine destek verdiklerini ve bu konuyu çok önemsediklerini söyledi. Ayrıca ilgili konserin Kalkanlı Yaşam Evi yararına gerçekleşmesinden ötürü sosyal dayanışmaya bir nebzede olsa katkıda bulunmaktan mutluluk ve gurur duyduklarını dile getirip; gecede üstün performans sunan Müzik Gönüllüleri Derneği ve Merter Müzik, Kültür, Sanat ve Dayanışma Derneği’ni tebrik etti’.

Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker; ‘Sigortacılık sektöründe birçok yeniliğe öncülük etmeyi sürdüren Limasol Sigorta, yaklaşık 22 yıldır geniş ürün yelpazesi ile sigorta sektöründe halkımızı ilklerle tanıştırıp, hasarlarını ödeyerek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmanın yanısıra, sosyal sorumluluk projeleri ve katkıları ile de adından söz ettirdiği için kurumu ile gurur duyduğunu ve anlamlı gecede Kalkanlı Yaşam Evi’ne; yani ülkemize katkı sağlamanın haklı gururunu yaşadığını ve gecede sunulan Türk Sanat Müziği performansı ile müzikseverleri de bir araya getirmekten dolayı çifte mutluluk duyduğunu belirterek sözlerini noktaladı’.
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı