KıbrısManşet

Lefkoşa ve Girne’de 11 saatlik Güzelyurt’ta 4 saatlik elektrik kesintisi


Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu, Lefkoşa ve Girne’de bazı bölgelere yarın 11 saat Güzelyurt’a 4 saat elektrik verilemeyeceğini açıkladı.

Proje ve direk kaydırma  çalışmaları nedeniyle yarın  Lefkoşa ve Girne’de elektrik kesintisi uygulanacak.Kıb-Tek’ bölge amirliklerindenyapılan açıklamalara göre, yarın Girne’de de  yüksek gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle yine  08.30 ile yaklaşık 19.30 saatleri arasında; Tarsan Çiftliği ve civarı ile  Beşparmak köyüne  elektrik verilemeyecek.

Türkeli kavşağı civarında 1 saat

Lefkoşa Güzelyurt anayolu üzerinde Türkeli kavşağı ile Zet Karting arası; Bahçeşehir Üniversitesi ile Evsu tesisleri arasında kalan tesislere yarın 09:00 ile 10:00 arası elektrik verilemeyecek.

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu tarafından yapılan duyuruda, kesintinin direk kaydırma çalışması nedeniyle yapılacağı belirtildi.

 

Güzelyurt’ta 4 saat

Güzelyurt’ta bazı bölgelere yarın 4 saat elektrik verilemeyeceği duyuruldu.

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu Güzelyurt Bölge Amirliğinden yapılan açıklamaya göre, orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle yarın 09:00 – 13:00 saatleri arasında Güneşköy Su Motorları ve Eroza Tatil Köyü civarına elektrik verilemeyecek.Başa dön tuşu