FutbolSpor

Lefke’de yeni yönetim heyecanı


 

Süper Lig’in batı temsilcilerinden Lefke’de uzun süredir beklenen genel kurul nihayet gerçekleşti.

Daha önceden başkanlık için birçok adayın ismi geçerken önceki akşam kulüp lokalinde yapılan Lefke’nin 89. Olağan Genel Kurulu’nda Dt. Salih Gökeren tek aday olarak yeni başkan oldu.

Gürsel KARAGÖZLÜ

 

Erkal ve Coşan anısına saygı duruşu

Divan Başkanlığı’nı Haluk Giray, sekreterlikleri ise Tahsin Sabit ve Salih Avcıoğluları’nın üstlendiği genel kurul,  geçtiğimiz günlerde vefat eden eski kulüp başkanı Münir Hüseyin Erkal ve eski futbolcu Erol Zühtü Coşan anısına 1 dakikalık saygı duruşu ile başladı.

 

Faaliyet ve mali rapor aklandı, Gökeren onay aldı

Başkan Dr Erkut Öner’in yaptığı açılış konuşmasının ardından Ahmet Toros faaliyet raporunu, Salahi Uğraşoğlu ise mali raporu okudu.  Faaliyet Raporu ve Mali Rapor tek tek okunarak aklandı ve genel kurulun diğer gündemi olan başkanlık seçimine geçildi. Lefke’nin tüzüğüne göre genel kurula 48 saat kala tek başkan adayı Dt. Salih Gökeren oldu. Genel kurulun huzuruna çıkan Salih Gökeren üyeler tarafından onay aldı.

 

24 kişilik yönetim açıklandı, kurullar oluştu

Lefke’nin yeni başkanı olan Salih Gökeren, 24 kişilik yönetim listesini de tüzük gereği genel kurulda açıkladı.

Lefke’nin yeni yönetiminde yer alan isimler şöyle: Erkut Öner, Mehmet Akaçalı, Hüseyin Şener, Ahmet Toros, Elvan Sabit, Mehmet Turalp, Cemal Seyitler, Raik Talu, Mustafa Direk, Levent Oral, Hasan Olgu, Ulaş Oktay, Mehmet Gökçebağ, Süleyman Kalyoncu, Haluk Gray, Mehmet Genç, Zafer Eratam, Salih Özdal, Tarkan Öksüz, Kudret Şeker, Salahi Uğraşoğlu, Hasan Leyla İçer ve Göral Ağın.

Denetleme Kurulu, Şener Uzun, Salih Karagözlü ve Teoman Oktay, Disiplin Kurulu ise Akşit Kayımbaşıoğlu, Murat Kadan ve İbrahim Sağkanat’tan oluştu.

Gökeren: Kulübü elbirliğiyle ileriye taşıyacağız

Salih Gökeren, başkanlığa seçilmesinin ardından kısa bir konuşma yaptı. Gökeren, Lefke’nin büyük bir camia olduğunu ve kulübü elbirliğiyle daha ileriye taşıyacaklarını söyledi.

Gökeren, ayrıca yönetim kurulundaki görev dağılımını önümüzdeki günlerde yapılacak olan ilk toplantıda belirleyeceklerini de ifade etti.

 

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı