Lefke büyük düşünüyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Aralık 4, 2023
FutbolSpor

Lefke büyük düşünüyor

SÜRPRİZ BİR TEKNİK ADAM: Lefke Kulüp Başkanı Adnan Doğruyol takımın başına getirmek istedikleri teknik adam konusunda “Teknik adamı belirlemek için çok önemli bir isim üzerinde duruyoruz. Londra’da yaşayan ve ülkemize dönüş yapacak olan çok değerli Kıbrıslı bir teknik adam ile görüşmelerimiz sürüyor.” dedi

 


HEDEF ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK: Başkan Doğruyol “İlk yıl hedefimiz Federasyon Kupası’nı kazanmak ve ligi ilk beş içersinde tamamlamak. Sonraki sezon ise hedefimiz kesinlikle şampiyonluk olacak” ifadelerini kullandı

 

Hüseyin KÖPRÜLÜ

 

K-Pet Süper Lig’in köklü kulüplerinden Lefke’de geçtiğimiz gün yapılan genel kurulda başkanlığa getirilen Adnana Doğruyol yeni dönem ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yönetim kurulunu bu akşam belirleyeceklerini ifade eden Adnan Doğruyol, görevlendirmeleri de yaptıktan sonra takımın başına gelecek olan teknik adam ve transfer edilecek futbolcular konusunda yöneleceklerini açıkladı.

“Teknik adam yurt dışından gelecek biri olacak”

Lefke Kulüp Başkanı Adnan Doğruyol teknik adam konusunda bazı girişimleri olduğunu söyleyerek bu ismin yurt dışında yaşayan bir Kıbrıslı olma ihtimalin değindi. Doğruyol şunları söyledi: “Teknik adam konusunda çok önemli bir isim üzerinde duruyoruz. Londra’da yaşayan ve ülkemize dönüş yapacak olan çok değerli Kıbrıslı bir teknik adam ile görüşmelerimiz sürüyor. İyi bir noktaya geldik. Bir aksilik olmaz ise bu isim ile anlaşma imzalayacağız. Olur da bir sorun çıkarsa ülkemizdeki tecrübeli bir teknik adamı takımın başına getireceğiz”

 

“İlk sene ilk beş sonraki sezon şampiyonluk”

Bu yıl kendileri için bir geçiş dönemi olacaklarını söyleyen Adnan Doğruyol son olarak şunları açıkladı: “İlk yıl hedefimiz Federasyon Kupası’nı kazanmak ve ligi ilk beş içersinde tamamlamak. Sonraki sezon ise hedefimiz kesinlikle şampiyonluk olacak. Bu yüzden çok ciddi isimleri kadromuza katacağız. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için gereken ne ise yapacağız. 76 yıldır şampiyon olamadık. Artık hedef şampiyonluktur. ”

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar