Diğer SporlarSpor

LAÜ’de “Koç” falıBasketbol Erkekler Süper Ligi’nin son iki sezonunun finalisti Lefke Avrupa Üniversitesi’nde bu yıl takımın başında kimin olacağı merak konusu olmaya devam ediyor

 ALP VE MEVLİT İSİMLERİ GEÇİYOR: Mavi-beyazlılarda oyuncuların Ahmet Gürel Alp, yöneticilerin ise geçtiğimiz sezon takıma final oynatan Orhun Mevlit isimlerini öne çıkardıkları gelen haberler arasında

 Tonguç KOTAK

 Basketbol Erkekler Süper Ligi’nin son iki sezonunun finalisti Lefke Avrupa Üniversitesi’nde bu yıl takımın başında kimin olacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

Mavi-beyazlı ekibin yetkilileri takımın başına kimin koç olacağı konusunda geçtiğimiz sezon da takımda olan Orhun Mevlit veya Ahmet Gürel Alp’ten birini tercih edecekler.

Geç kaldılar

Lefke Avrupa Üniversitesi ve spor kulübü yetkilileri bu yıl işi ağırdan alınca bir anda hem önemli oyuncularını kaybettiler hem de transferin son günlerinde takımı tutmak için büyük çaba harcamaya başladılar.

Kaptan Mustafa Rıfkı’nın serbest transfer hakkını kullanarak Soyerspor’a gitmesi ve Koopspor ile yaşanan Berk krizinin LAÜ lehine sonlanmasına rağmen bu oyuncunun da bir yıl oynamama kararı alması ile iyice daralan kadrosu ile LAÜ’nün bu yıl ki hedeflerinin ne olacağı merak konusu.

 

Alp mi, Mevlit mi?

Mavilerde koç konusu şu günlerde ciddi bir sorun teşkil ederken, Lefke Avrupa Üniversitesi birkaç gün içinde takımın başına kimin getireceğini belirleyip sezonu açmaya çalışacak.

Takım içinde bazı oyuncuların koçluk için Ahmet Gürel Alp adına birleştikleri ve yönetime bu isimle çalışmak istediklerini belirttiler.

Öte yandan LAÜ yönetiminden bazı yöneticilerin de geçtiğimiz yıl takımı final oynatan Orhun Mevlit’i yeniden takımın başına getirmek istedikleri gelen haberler arasında.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı