Diğer SporlarSpor

LAÜ’de hedef şampiyonluk

Lefke Avrupa Üniversitesi Kadın Voleybol Takımı çalışmalarını Atatürk Stadı tartan pistinde devam ediyor

 

NOKTA TRANSFER YAPTIK:

 

ruhsar bener

Antrenör Ruhsar Bener, “Bu yıl geçen yıldan tecrübemizi de ekleyerek mümkün olduğunca kadromuzu korumaya çalıştık. Nokta transferler ile de daha iyi bir ekip oluşturduk. Amacımız şampiyonluğu LAÜ’ye getirmektir” dedi

 

Tonguç KOTAK

 

Lefke Avrupa Üniversitesi Kadın Voleybol takımı, Lefkoşa Atatürk Stadı tartan pistinde kondisyon idmanlarınA antrenör Ruhsar Bener yönetiminde devam ediyor.

 

Hedef zirve

Mavi beyazlı ekibin deneyimli antrenörü Ruhsar Bener, Havadis’in sorularını yanıtladı. Bener, “Bu hafta 3. antrenmanımızı yapıyoruz.  Geçen yıl lige katılmıştık. Lefke Avrupa Üniversitesi ile katıldığımız tüm kupa finallerinde mücadele ederek güzel bir başlangıç yaptık. Bu yıl geçen yıldan tecrübemizi de ekleyerek mümkün olduğunca kadromuzu korumaya çalıştık. Nokta transferler ile de daha iyi bir ekip oluşturduk. Hedefimiz şampiyonluk. Bunu da hedeflerken son maça kadar yeni başlamış gibi düşünüp her maça motivasyon ile çıkmak çok önemlidir. Bir ekip olduğumuz bilinci ile bize sağlanan imkanlar için Lefke Avrupa Üniversitesi Rektörümüz Mehmet Ali Yükselen’e, kulüp başkanımız Akın Cellatoğlu’na ve voleybol sorumlumuz İlhan Terzioğlu’na teşekkürü bir borç biliriz.”dedi.

 

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı