Lansman fırsat indirimlerinde SON 8 GÜN - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Mayıs 30, 2023
EkonomiEmlak

Lansman fırsat indirimlerinde SON 8 GÜN

Limasol GYO Koordinatörü Av. Meryem Gündüz 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin olduğu projede lansmana özel fırsatlar indiriminde son 8 güne girdiklerini belirtti.

City Park homes’un özelliklerini Gündüz şöyle sıraladı: Asansör Jeneratör; Kesintisiz elektrik gücü Kesintisiz su Her dairede görüntülü intercom Kapalı otopark seçeneği Botanik bahçe 24 saat daire güvenliği Tenis kortuna geçiş Merkezi internet Klima alt yapısı Şık kayar Panjur… “City Park Homes’a davet ediyoruz” Finansman garantörünün Creditwest Bank olduğu projede indirim fırsatlarında son 8 güne girildiğini belirten yetkililer; evini yenilemek isteyenleri, yeni evlileri ve huzurlu bir yaşama adım atmak isteyenleri “City Park Homes Örnek Daireyi” ziyarete davet ettiler.


Ödeme koşulları hakkında bilgi aktaran Gündüz, ister TL ister döviz 4 ay ertelemeli kredi imkanının olduğunu söyledi. Daha detaylı bilgi almak isteyenlerin Priva veya H&B Emlak ofislerini arayabilecekleri de belirtildi. Detaylı Bilgi için; Priva ve H&B’yi arayınız

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar