Magazin

Lale: “Kıbrıs ikinci ülkem”LALE KARACA BOMBA GİBİ GELİYOR: Her fırsatta çok sevdiği ülkemizin yolunu tutan Türkiye’nin güzel sunucularından Lale Karaca gerek Türkiye ekranlarında gerekse ülkemizde gerçekleştirmeyi planladıkları projeleri gazeteniz Havadis’e anlattı

 
“İkinci ülkesi” olarak nitelendirdiği ülkemize iş amaçlı gelen Türkiye’nin güzel sunucularından Lale Karaca gazetemizle minik bir sohbet gerçekleştirdi. Yakın dostu Süleyman Tezcan’ın ülkemize yatırım yamak amacıyla yaptığı keşif gezisine seve seve eşlik ettiğini belirten Lale bize bugüne kadar yaptıklarından ve bundan sonra yapacaklarından bahsetti.İşte Lale Karaca’dan sayfamıza yansıyanlar:

 

Yüksek Lisansını Girne’de yaptı

Lale Karaca sohbetimiz sırasında İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Gazetecilik Bölümünden mezun olduğunu belirterek üniversite yıllarının ardından medya dünyasında birçok görevi layığıyla yerine getirdiğin altını çizdi. Serdar Ortaç’ın eşi Chloe için menajerlik de yapan Lale hayatının o dönemlerinin oldukça keyifli geçtiğini söyledi. Ekrana yansıyan güzelliği sayesinde sunuculuğa adım atmada gecikmeyen Lale ilkin bir magazin programı için yaptığı suculuğun arkasını çeşitli prestijli törenlerle getirdi. Güzel sunucunun dikkatimizi çeken bir diğer özelliği ise yüksek lisans programını Girne Amerikan Üniversitesi’nde takip etmesi oldu.

 

Bir ayağı Kıbrıs’ta

Yüksek lisans programını tamamladıktan sonra da ülkemizle bağını koparmayan Lale’nin; bir ayağı Kıbrıs’ta, desek yeridir. Güzel sunucu gerek iş gerekse tatil amacıyla ülkemize gelmek için sık sık fırsat yaratıyor. Kıbrıs aşkını “Burası benim ikinci ülkem.” diyerek özetleyen Lale şimdiki ziyaretinin amacının ise moda dünyasında ün kazanmış tasarımcı arkadaşı Süleyman Tezcan’ın mağaza açmak için ülkemizde yaptığı keşif gezisine eşlik etmek olduğunu söylüyor.

 

Kıbrıs’a özel koleksiyon

Kıbrıs ziyareti sırasında Tezcan’ın sıradaki koleksiyonu için de ilham arayışı içinde olduklarını belirten Lale en kısa süre içerisinde Kıbrıs temalı bir koleksiyonun podyumlarda olacağının müjdesini veriyor. Bu güzel haberle birlikte Türkiye’de start verdikleri “fashion show” etkinliklerinin Kıbrıs ayağının önümüzdeki yaz sezonunda bir sosyal sorumluluk projesi olarak ülkemizde de yapılacağının altını çiziyor.

 

Yepyeni programla ekranlara geliyor

Şu sıralar çok sayıda projede yer alan Lale Karaca Türkiye televizyon dünyasında yepyeni bir programla karşımızda olacağının mutluluğunu da bizimle paylaştı. Kadınların vazgeçilmezleri arasında başı çeken sağlık, hayat ve güzellik temalı program için hazırlıkların sürdüğünü söyleyen güzel sunucu çok cazip bir program içeriğiyle karşımızda olacağını vurguluyor.

 

Başa dön tuşu