Magazin

Kutlamayla ışıldadılarHEM GÖZE HEM KULAĞA HİTAP ETTİ: Ülkemiz mankenlik ajanslarından H&V Ajans, kuruluşunun 10. yılı şerefine gerçekleştirdiği kutlamada göz kamaştıran bir defileyle gözlere, Nil Anka ve Murat Çelik şarkılarıyla ise kulaklara hitap etti
H&V Ajans kuruluşunun 10. yılını şık bir partiyle kutladı.  Girne’deki Foon Deep’s’te, geçtiğimiz gece gerçekleşen partiye, ülkenin tanınmış simaları da katıldı. Ajans direktörü Hayriye Vurdu’nun da hazır bulunduğu bu çok özel gece için hazırlanan program beğeniyle izlendi.H&V Ajans’ın yeni manken kadrosunun görücüye çıktığı gecede Girne City’nin abiyeleri, çantaları, ayakkabıları tanıtıldı. Mankenlerin şık kıyafetler içerisinde ışıl ışıl parladığı organizasyon tek kelimeyle göz kamaştırdı.

Anka ve Çelik sahne aldı

Katılımcıların büyük bir keyif aldığı kutlamada Türkiye’nin sevilen şarkıcılarından Nil Anka ve Murat Çelik de dikkat çekti. Gecede mini bir konser sunan Anka ile Çelik şarkılarıyla coşkuyu ikiye katladı.

10. yıla özel kutlama pastasıyla tatlanan gecede organizasyona destek verenlere plaketler takdim edildi. Gece boyunca ışıl ışıl parlayan H&V Ajans Direktörü Hayriye Vurdu, mankenlerden aşağı kalmayarak şıklığıyla katılımcılardan tam not aldı.

 

Başa dön tuşu