Magazin

Kulakların pası Türkülerle silindiSONER OLGUN’DAN SEÇKİN TÜRKÜLER:
Türkülerle gönüllere akan Soner Olgun Girne’deki Letafet Lounge Bar’da bir hafta sonu gecesini daha başarılı performansıyla renklendirdi

Türkülerin güçlü sesi Soner Olgun kendine has yorumu ile yine bir cumartesi gecesi, Girne’nin gözde mekânlarından olan Merit Park Letafet Lounge Bar’da sevenleriyle buluştu. Soner Olgun konsere birbirinden güzel parçaları eşsiz yorumuyla seslendirerek Letafet Lounge konukların kulaklarının pasını sildi.

Başarılı bir yaz programının ardından, Ekim ayı konserlerine güzel bir Letafet Lounge Bar gecesiyle başlangıç yapan Soner Olgun, vokalistliğini yapan eşi Özlem Olgun ve ekip arkadaşlarının da desteği ile sevenlerine müzik dolu bir gece yaşattı.

Hüzünlü türkülerinin yanı sıra hareketli parçalarına da yer verdiği repartuvarında, Soner Olgun sevenlerini hem duygulandırdı hem coşturdu. Özlem Olgun dikkat çeken güzelliği yanı sıra, Şebnem Ferah’ın ‘’Sil Baştan’’ parçasını seslendirmesiyle Letafet Lounge Bar’ı büyüledi.

Soner Olgun ve Özlem Olgun’un Rana Alagöz’ün “Herşey Bitmiştir Artık” parçasına yaptıkları düet ile dinleyenlerini 70’li yıllara götürdüler. Soner Olgun, Edip Akbayram’ın şiirlerine ve parçalarına konserde bolca yer verdi.

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı