Kriz sonrası ilk açıklama - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Haziran 10, 2023
FutbolSpor

Kriz sonrası ilk açıklama

Selçuk İnan

Fenerbahçe derbisinde tartışan Selçuk İnan ile Ayhan Akman antrenmanda samimi görüntüler verdi. Derbi maçta yaşanan krizin çözülmesinin ardından Kaptan Selçuk İnan açıklamalarda bulundu.

 • Fenerbahçe derbisinde yardımcı antrenör Ayhan Akman ile yaşadığı tartışma krize neden olan Selçuk İnan’ın antrenmanın başlangıcında verdiği samimi görüntüler dikkati çekti.

 • Sahaya çıktığında ilk olarak Ayhan Akman’a yönelen ve el sıkışan Selçuk, ardından teknik direktör Jan Olde Riekerink’le bir süre sohbet etti.
 • Galatasaray’da derbi maçta yaşanan krizin çözülmesinin ardından açıklama yapan Kaptan Selçuk İnan, “İçeride Ayhan Hoca’yla bir olay yaşadık. O ikimiz arasında. Aslolan Galatasaray’dır” dedi.

 • Bütün takımlarda inişler çıkışlar olabileceğini söyleyen Selçuk İnan, “Biz de bunları yaşıyoruz. İyi bir seri yakalamıştık. Son 4 maçta 3 mağlubiyet aldık. Futbol takımlarında bunlar vardır. Yaşanan olay, belki de hepinizin merak ettiği asıl konu bu. Ben Galatasaray’ın kaptanıyım. Buradaki 6. yılım. Hayatımda hiçkimseye saygısızlık yapmadım. Ne başkanıma ne yöneticilerime ne takım arkadaşlarıma… Bu, benim karakterim, duruşum. Hiçkimseyle de bugüne kadar problem yaşamadım. Belki bir çok şey yazılmış çizilmiş olabilir ama her yaşanılmış başarının ardından mutlaka köte şeyler aranır. Dünya böyle dönüyor” dedi.
 • “FENERBAHÇE MAÇINDA OYNAMAYI ÇOK İSTİYORDUM”

  "FENERBAHÇE MAÇINDA OYNAMAYI ÇOK İSTİYORDUM"

  2-0 sonuçlanan Fenerbahçe maçının kendileri için çok önemli olduğunu ve o maçta oynamayı çok istediğini vurgulayan Selçuk İnan, “Yıllardır orada kazanamıyorduk. Ben de oynamayı çok istiyordum. Bunu gizleyemem. Ama oynamamayı asla sorun etmedim. Takım arkadaşlarıma yardımcı oldum, hep yanlarında oldum. Sonuna kadar da ısındım. Oyuna girmeyi de bekledim.”

 • “Son oyuncu değişikliğinde bir tek ben kalmıştım. Hocamız böyle bir tercih kullandı. Beni oyuna almak istemedi, Cavanda’yı aldı. O anki duygusal patlamayla kulübeye geldiğimde yine kimseye saygısızlık yapmadım. Sadece Ayhan Hocaya serzenişte bulundum. Bu kadar ısındım. Kendimi iyi hissediyordum. Takım arkadaşlarıma yardımcı olabilirdim, belki de skoru da değiştirebilirdim. Bu hisle ‘keşke beni oyuna alsaydınız’ gibi bir şey söyledim. Ayhan Hocayla yaşadığım o anki duygusal bir reaksiyondu. Kişisel bir reaksiyondu.”
 • “Ayhan hoca benim eski takım arkadaşım. Bu kadar da nazımın geçtiğini düşündüm. Onun için böyle bir konuşma gerçekleştirdim” sözleriyle kulübede yaşananlara açıklık getirdi.
 • “ASLOLAN GALATASARAY’DIR”

  "ASLOLAN GALATASARAY'DIR"
  Soyunma odasında yaşananlara da değinen Selçuk İnan, “Daha sonra içeride bir olay yaşandık. O ikimiz arasında geçen çok da önemli olmayan bir olaydı. İkimizin arasındaki kişisel bir olaydı. Bunun takım arkadaşlarım ve hocayla ilgisi yoktu. Bunu aramızda konuştuk ve çözdük. Aramızda zaten çözdük. Aslolan Galatasaray’dır.”
 • “Heleki ben Galatasaray kaptanı olarak nerede ne zaman nasıl davranacağımı çok iyi bilen bir kişiyim. Galatasaray’ın ismine menfaatlerine gelecek kötü hiçbir şeyi kabul etmem. Hiç kötü bir şey yapmadım, kimsenin yapmasına da izin vermem. Biz önceki başkanlarımızdan da şimdiki başkanımızdan da Galatasaraylılardan da taraftarlardan da hocalarımızdan da bu Galatasaray terbiyesini aldık. Burada olduğum sürece de hep doğru düzgün Galatasaray’a yakışır şekilde davranmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.
Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar