Magazin

Kraliçeler podyuma taht kurdu


 

 

RAŞİT, MERCEDES-BENZ’E DAMGA VURDU:

 

 

 

Ülkemizin yetiştirdiği ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında, RASHID hazır giyim markasının 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunu geçtiğimiz salı günü Zorlu PSM’de büyük ve görkemli bir şovla podyuma taşıdı.

Defilenin açılışını RASHID hazır giyim markasının kampanya yüzleri olan ve ünlü modacının yeni nesil top modeller olarak işaret ettiği 4 güzellik kraliçesi; 2015 Miss Turkey Güzeli Ecem Çırpan, 2016 Miss Turkey Güzeli Buse İskenderoğlu,  2017 Miss Turkey Güzelleri Pınar Tartan ve Yasemin Çoklar ile birlikte yaptı.

 

Büyük beden ilgi uyandırdı

Koreografisi; ünlü koreograf Yasin Soy tarafından yapılan görkemli defilede, ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı’nın 40 parçadan oluşan koleksiyonunun tanıtımında 35 model görev aldı. Defilenin en ilgi çekici anı ise Türk İskoç Asıllı büyük beden model olan Alev Karslı’nın podyuma çıkması oldu. 44 Beden elbiseyle podyuma çıkan Alev Karslı ünlü modacı tarafından keşfedildi.

Ağırlıklı olarak; lacivert, gri, kırmızı renklerin hâkim olduğu RASHID hazır giyim Koleksiyonu genç, sexy ve feminen kadınlara hitap ediyor. 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda 36’dan 44 bedene kadar seçenekleriyle 2.500TL – 8.000TL arasında fiyatlarla RAŞİT BAĞZIBAĞLI mağazalarında satışa sunulacak.

 

Podyumda yıldızlar geçidi

Ünlü modacının hazırlamış olduğu görkemli defile moda haftasının en iyisi olarak gösterilirken tam bir yıldızlar geçidi yaşandı. Yıldızların ilgisinin büyük olduğu defileyi izlemeye gelen arasında Aslıhan Tandoğan, Dilan Deniz ve Dünyaca Ünlü Modacı Kenzo Takada, Naz Elmas, Nil Bentürk ve Emel Ayaydın gibi ünlü isimler de vardı. Yıldızların instagram hesaplarından büyük övgüler yağdırdığı ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı defilesinin sonunda büyük tezahürat ve alkış eşliğinde podyuma çıktı.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı