Spor

Köseoğlu: Lapta’yı ciddiye alıyoruz 
 Hüseyin KÖPRÜLÜ

K-Pet Süper Lig’in ikinci devresinde ilk iki haftada 4 puan toplayarak iyi bir başlangıç yapan Yeniboğaziçi 16. haftada konuk edeceği Lapta maçının hazırlıklarını tamamladı.  Son antrenmanını yapan Yeniboğaziçi bugünkü maçı beklemeye geçecek.

Köseoğlu: Böyle maçlar zor olur
Yeniboğaziçi Başkanı Kemal Köseoğlu, Gönyeli karşısında yaşadıkları sıkıntıları tekrardan yaşamamak için Lapta karşısına konsantre olmuş ve çok ciddi bir şekilde çıkacaklarını belirtti.
Köseoğlu şöyle devam etti: “Gönyeli maçında çok sıkıntı yaşadık. Bu maçlara konsantre olmak zordur. Bu yüzden de 2-0 geriye düştükten sonra kendimize geldik ve maça asıldık. Zor bir galibiyet aldık. Bundan dolayı da zor günler geçiren Lapta karşısına daha ciddi ve konsantre olmuş bir şekilde çıkacağız ki aynı sıkıntıları yaşamayalım. Sonuçta rakibi ciddiye alıyoruz. Bu maç öncesi Mehmet Çil’in cezası, Abdullah’ın da sakatlığı var. Son durumları maç saatine kadar netlik kazanacak.”

Hedef play-out oynamamak
İlk devre itibarı ile hedeflerine ulaştıklarını belirten Y.Boğaziçi Başkanı Kemal Köseoğlu, ikinci devrede de hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yürüdüklerini ifade etti. Tüm takım ve futbolcular olarak ne istediklerini iyi bildiklerini belirten Köseoğlu, asıl hedeflerinin play-out oynamamak olduğunu belirtti.

Başa dön tuşu