KıbrısSpor

Kortlarda çekişme üç turnuvada sürüyor






Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu ile Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü tarafından Hasan Güray anısına düzenlenen 8-9-10 yaş Ülker Store Cup ile Ersoy Birkan anısına düzenlenen 12-14-16 yaş Suerte Cup GMBTK tesislerinde devam ediyor.

Federasyon ayrıca Doğu Akdeniz Üniversitesi ile işbirliğinde Ergün Demirciler anısına düzenlediği 13+ Büyükler-Senyörler ve Tenise Hoş Geldin lisanssız kategorisi-3 kategorilerindeki DAÜ Cup organizasyonu da DAÜ tesislerinde yer alıyor. Üç turnuvada alınan sonuçlar şu şekilde:



ÜLKER STORE CUP

9 Yaş Erkekler Çeyrek Final

CAFER TOSUNOĞLU – ÇAĞ REFİKOĞLU 4-1 / 4-1

ASİL BERKUT – ERDAL ARABACIOĞLU 1-4 / 4-0 / 10-8

 

10 Yaş Kızlar Çeyrek Final

BEREN BAŞARAN – SERVET TEL 4-5 / 3-5

İREM ÖZEN  – VERA GAZİ 5-3 / 4-2

 

10 Yaş Erkekler Yarı Final

DENİZ HÜSEYİN ÖNEN – ASIM ARAS ASTAN 4-1 / 3-5 / 5-10

 

SUERTE CUP

12 Yaş Kızlar Yarı Final

ALMİRA AKŞAHİN – SİMRE KELEŞ 6-3 / 7-5

GİRNE UMUT YEREBAKAN – ARYA SARIBAŞ (W.O)

 

12 Yaş Erkekler Yarı Final

NOA DUCHATEAU – KAYA HALKSEVEN 0-6 / 1-6

EREN YILMAZ – BORA ERİN 0-6 / 0-1  Eren Yılmaz (R.T)

 

14 Yaş Kızlar Yarı Final

NADİR ÇINARLILI – ARYA SARIBAŞ 6-1 / 6-0

SAHİL ECE YEREBAKAN – KAYRA YÜCEER 1-6 / 4-6

 

14 Yaş Erkekler Yarı Final

BATUR EVRE – İBRAHİM CAN ARABACI 6-4 / 3-6 / 6-3

 

16 Yaş Erkekler Yarı Final

TURGAY HIDIROĞLU – BATUR EVRE 3-5 Turgay Hıdıroğlu (R.T)

ERSEL KALFAOĞLU – GÖKTUĞ YUSUF GÖKBAYRAK 3-6 / 6-3 / 6-1

 

DAÜ CUP

Büyük Kadınlar Yarı Final

ECEM AÇIKEL – FATMA KAYOL 6-2 / 4-6 / 6-2

AZRA YALKIÇ – NADİR ÇINARLILI 6-4 / 6-3

 

Büyük Erkekler Çeyrek Final

RASİM ÜLKER – ERİN SCHROTTER 6-0 / 6-0

ERSEL KALFAOĞLU – BERKE CAN EKİNCİ 7-5 / 6-1

 

Senyör 40+ Erkekler Round Robin

HÜSEYİN KARASU – BÖRTE BARLASOĞLU (W.O)

JEAN SCHROTTER-ÇAĞAKAN KANSU 6-3 / 6-4

 

Tenise Hoş Geldin Lisanssız Kategori – Erkekler

MEHMET ÇAĞANSEL – DOĞUŞ DEDE 6-2 / 4-6 / 10-7

AYDIN KAYOL – URAZ ŞENTÜRK 7-6 / 7-5

 

Tenise Hoş Geldin Lisanssız Kategori – Karışık Çiftler

URAZ ŞENTÜRK / NERMİN YÖNEL – ESER ÖZDINAK / NERGİS ŞAHAN 6-4 / 6-3

 

Tenise Hoş Geldin Lisanssız Kategori –Çift Erkekler

ERHAN DEMİRCİLER / TANCAN KEMALLER – VELİ KILIÇ / HİKMET KASAP 6-2 / 6-1

 







Başa dön tuşu