Korhan'la romantik Yılbaşı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Şubat 28, 2024
Magazin

Korhan’la romantik Yılbaşı

EŞİ ZUHAL TOPAL DA ORADAYDI: Yeni yıla Girne sahnesinde giren Korhan Saygıner’i dinleyenler arasında eşi Zuhal Topal da vardı. Saygıner ve Topal sahnede gerçekleştirdiği sürpriz düetle konuklara romantik dakikalar yaşattı

Girne’deki Merit Park Letafet Lounge Bar yeni yılı Korhan Saygıner ile karşıladı. Korhan Saygıner, Sezen Aksu’dan Barış Manço’ya uzanan geniş repertuvarı ile seslendirdiği birbirinden güzel parçalar ile coşku dolu bir performans sergiledi.


Bu yılbaşında iki farklı kıyafetle sahneye çıkan Saygıner, şıklığıyla kendisini dinlemeye gelen sevenlerini adeta büyüledi.  Gecede Saygıner’in vokalisti Nejla Aykılıç başarılı bir şekilde seslendirdiği “’Yaramızda Kalsın” parçası ve şık görüntüsüyle büyük beğeni topladı.

Yılbaşında da eşini yalnız bırakmayan Türkiye’nin güzel oyuncusu ve program sunucusu Zuhal Topal, arkadaşlarıyla birlikte Letafet Lounge Bar konukları arasındaydı. Saygıner’in daveti üzerine sahnede beraber romantik bir parça seslendiren çift, dinleyenlere duygusal dakikalar yaşattı.

Letafet Lounge Bar’da yaklaşık iki buçuk saat sahne alan başarılı sanatçı, hareketli parçalar ile tempoyu tüm gece yüksek tuttu. Korhan Saygıner ile Letafet Lounge Bar konukları, 10’dan geriye sayarak coşkuyla 2020’yi karşıladı. Unutulmayacak bir yılbaşı gecesi yaşayan dinleyiciler, geç saatlere kadar konserin tadını çıkardılar.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar