Spor

Koop’ta gözler YDÜ’ye çevrildi
“ZORLU MAÇA HAZIRIZ”: Emrah Güven, “İlk 2 haftada aldığımız farklı galibiyetlerle şu anda ligde lider durumdayız. GAÜ maçının bitiş düdüğü ile birlikte tüm konsantrasyonumuzu deplasmanda oynayacağımız zorlu YDÜ maçına çevirdik. Temennim oradan da galibiyetle dönüp yerimizi korumak” dedi
“İLK YARIDA SAVUNMADA AKSADIK”:  Koopspor Antrenörü Güven, “GAÜ maçının ilk yarısında savunmada kötü, hücumda da dağınık oynadık. İkinci yarı ise iyi savunma yaptık ve rakibe sadece 11 sayı atma imkanı tanıyınca maçı da farklı kazandık” açıklamasında bulunduTonguç KOTAK

Nicosia Sports Basketbol Büyük Erkekler Ligi’nde 3. haftanın açılış maçı yarın zorlu bir karşılaşmaya Yakın Doğu Üniversitesi – Koopspor maçına sahne olacak.
Koopspor Antrenörü Emrah Güven ilk iki hafta sonunda lider olduklarını belirterek gözlerini Yakın Doğu maçına çevirdiklerini açıkladı.

“Zor maç”
Emrah Güven, oynayacakları Yakın Doğu Üniversitesi maçı ile ilgili olarak şunları söyledi:
İlk iki haftada aldığımız farklı galibiyetlerle şu anda ligde lider durumdayız. GAÜ maçının bitiş düdüğü ile birlikte tüm konsantrasyonumuzu deplasmanda oynayacağımız zorlu YDÜ maçına çevirdik. Temennim oradan da galibiyetle dönüp yerimizi korumaktır ” dedi.

“Savunmamız önemli”
Güven, “GAÜ maçının ilk yarısında savunmada kötü, hücumda da dağınık oynadık. İkinci yarı iyi savunma yaptık ve rakibe sadece 11 sayı atma imkanı tanıyınca maçı da farklı kazandık.
Bu arada GAÜ teknik ekibi ve genç oyuncularını da özellikle ilk yarıdaki oyunlarından dolayı tebrik ederim” açıklamasında bulundu.

Başa dön tuşu