Koop-Süt ürünlerinde indirim - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ekonomi

Koop-Süt ürünlerinde indirim

Koop

Süt ve Sıvı Yağ Üretim ve Pazarlama Kooperatifi (Koop-Süt), ürettiği 27 çeşit süt ve süt ürününün fiyatını aşağı çektiğini duyurdu.

Koop-Süt Genel Müdürü Salih Yücesoylu, konuyla ilgili açıklamasında, kaliteden ödün vermeden, 27 ürünün fiyatını aşağıya çektiklerini belirtti. Yücesoylu, yeni fiyat uygulamasının 13 Nisan – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında uygulanacağını söyledi.


Yücesoylu, “KOOP SÜT ailesi olarak, Türk halkının gözbebeği bir kuruluş olarak, ülke hayvancısının attığı adıma seyirci kalmadık. Biz de tüketicimizden yana bir adım atarak, toplumsal dayanışmanın güzel bir örneğini sergilemek istedik” dedi.

Salih Yücesoylu, şöyle devam etti:

“Kıbrıs Türk halkının, üretici ve tüketici olarak, bize verdiği desteği, ancak üretici ve tüketicinin yanında durarak ödeyebiliriz. Bugün yaptığımız da budur. Ürünlerimizin genelinde fiyatları tüketiciyi memnun edecek şekilde aşağıya çektik. Doğru olan da budur. Benzer adımın, sektörün genelinde atılacağını da umuyoruz. KOOP SÜT olarak, her zamanki gibi öncü olma görevi de bize aittir. Hayvancımızın yapmış olduğu özveriye, biz de KOOP SÜT olarak, başka bir özveri ile cevap vermiş oluyoruz. 31 Mayıs tarihine kadar, tüm ürünlerimiz indirimli olarak tüketicilerimize ulaşacak. Böylelikle, KOOP SÜT, yıllardır olduğu gibi, şimdi de sektörün öncü kuruluşu olmayı başarmıştır”

koop süt fiyat listesi

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar