BasketbolSpor

Koop sezona MERHABA dedi


Basketbol Büyük Erkekler Süper Lig’in güçlü ekibi Koopspor, yeni sezon için Atatürk Spor Salonu’nda çalışmaya başladı

GÜVEN UMUTLU:

Koç Emrah Güven: Koopspor olarak ekim ayına kadar daha çok fizik kondisyona dayalı antrenman programımız var, yoğun bir dönem olacak, iyi hazırlanmamız lazım. Bu arada ligimize tekrardan katılan DAÜ ve Soyerspor’u tebrik eder, yeni sezon için kendilerine başarılar dilerim

Basketbol Büyük Erkekler Süper Ligin güçlü ekibi Koopspor yeni sezon için Atatürk Spor Salonu’nda çalışmaya başladı.

Kırmızı lacivertliler Koç Emrah Güven yönetiminde dün akşam Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda sezonun ilk idmanını gerçekleştirdi.

Kazasız belasız bir lig

Koç Emrah Güven yeni sezonun ilk idmanı öncesi Havadis’e konuşarak yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olmasını diledi.

Güven, “Koopspor olarak yeni sezon için hazırlıklarımıza başlıyoruz. Umarım güzel bir sezon olur tüm takımlar için sakatsız, kazasız belasız renkli, heyecanlı ve zevkli maçların oynandığı sadece basketbolun güzelliklerinin konuşulduğu bir lig olmasını temenni ediyorum. Koopspor olarak hedefimiz her zaman olduğu gibi zirvedir. Bu yıl gençleşen kadromuz ile beraber daha hızlı basketbol oynayacağız.

Kulüplerin isteği ile değiştirilen yabancı sayısı ile beraber bu sene ilginç bir lig bizleri bekliyor. Yerli oyuncuların performansları daha da  önemli hale gelmiştir diye düşünüyorum.

Koopspor olarak ekim ayına kadar daha çok fizik kondisyona dayalı antrenman programımız var yoğun bir dönem olacak iyi hazırlanmamız lazım. Bu arada ligimize tekrardan katılan DAÜ ve SOYERSPOR kulüplerini tebrik eder yeni sezon için kendilerine başarılar dilerim.”dedi.

Tonguç KOTAK
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı