Komşuların Kapışması Var

0
26
Komşuların Kapışması Var

 

KAHRAMAN “KAZANMAMIZ GEREKEN BİR MAÇ”:
Yeniboğaziçi cephesinde teknik direktör Kılıç Ali Kahraman, bu hafta sonu sahalarında oynayacakları Mormenekşe maçını mutlak kazanmaları gerektiğini belirtti

ŞERİFOĞLU: ÇOK GÜZEL MAÇ OLACAK:
Mormenekşe Teknik Direktörü Eralp Şerifoğlu ise çok özel ve güzel bir maç olacağının altını çizerek sonucu kimsenin kestiremeyeceğini ifade etti

Gökmen Bolkan
Doğu bölgesinin iki güzide takımlarından Yeniboğaziçi ve Mormenekşe hafta sonu Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı’nda kozlarını paylaşacak.
İki komşu takımın ezeli rekabetinin bir kez daha yaşanacağı 4. hafta mücadelesinde taraflar galibiyete odaklandı.

Kazanmamız gerekiyor
Yeniboğaziçi cephesinde teknik direktör Kılıç Ali Kahraman, bu hafta sonu sahalarında oynayacakları Mormenekşe maçını mutlak kazanmaları gerektiğini belirtti. Şu an ligin son sırasında bulunduklarını ve bu pozisyondan hiç memnun olmadıklarını dile getiren Kılıç Ali, derbilerde sonucun üç neticeli olduğunu ancak saha avantajlarını lehlerine çevirerek kazanmak istediklerini söyledi.
Sakat oyuncuları İbrahim Gökova ve kırmızı kart cezalısı Samson’un forma giyemeyeceği haftada savunmada sıkıntı yaşadıklarını dile getiren Kılıç Ali, buna rağmen oyuncularına güvendiğinin altını çizdi. Eksik olarak hiçbir zaman mazeret üretme gibi bir lükslerinin olmadığını belirten teknik direktör, kazanmak için mutlaka iyi oynamaları gerektiğine vurgu yaptı.

Hakemler biraz daha dikkat
Özellikle son oynadıkları maçta Çetinkaya karşısında kırılma anları olabilecek iki pozisyonda hakemin Çetinkaya lehine kararlar ürettiğini, bu nedenle maçtan alabilecekleri bir puanın engellendiği eleştirisinde bulunan Yeniboğaziçi teknik sorumlusu, hakemlerin daha dikkatli olmaları gerektiğini dile getirdi.

Şerifoğlu: Kolay maç olmaz
Mormenekşe Teknik Direktörü Eralp Şerifoğlu ise lige iyi başladıklarını ve Yeni Boğaziçi’ne göre artılarının daha çok olduğuna dikkat çekti. Puan anlamında daha üst sırada olsalar da bu maçın “çok özel ve güzel” olacağının altını çizen Şerifoğlu sonucu kimsenin kestiremeyeceğini belirtti.
Karşılaşmayı erken derbi olarak değerlendiren Şerifoğlu, kolay maç olmayacağına işaret ettiği mücadeleye kazanmak için çıkacaklarını kaydetti.
“Manevi yönden kazanmak camia adına önemli” diyen Eralp Şerifoğlu, dostça biten bir karşılaşma oynamak istediklerini de sözlerine ekledi.