Diğer Sporlar

KKTCELL’in Avrupa randevusu


 
BUGÜN İKİ MAÇ OYNAYACAK: Kuzey Kıbrıs Turkcell finallerde A Grubu’nda ilk maçını bugün saat 13.30’da İsviçre temsilcisi Pilatus Dragnos ve ikinci maçında da saat 18.00’de İspanya’dan Albecete ile yapacak. Engellilerimiz yarın ise sabah saat 09.30’da ev sahibi Vrbas ile grup maçlarını tamamlayacak 

[dropcap style=”circle” color=”#ffffff” bgcolor=”#0065ad”]K[/dropcap]uzey Kıbrıs Turkcell, Avrupa Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu’nun 4 numaralı kupası olan Challenge Kupası 8’li finallerindeki mücadelesine başlıyor.

22-24 Nisan tarihleri arasında Bosna Hersek’in Vrbas kentinde gerçekleşecek olan 8’li finallerde A Grubu’nda Kuzey Kıbrıs Turkcell ev sahibi Vrbas, İsviçre’nin Pilatus Dragnos ve İspanya’dan Albacete ile mücadele edecek. B Grubu’nda ise Türkiye’nin bir başka takımı Türkiye Genelkurmay Başkanlığı’na bağlı Türk Silahlı Kuvvetleri ile Almanya’dan Köln, İsrail temilcisi Beit Haifa ve İspanya’dan Bidaideak Bilbao bulunuyor.

Maçlar bugün başlıyor

Şampiyonada A Grubu’nda yer alan Kuzey Kıbrıs Turkcell finallerde ilk maçını bugün saat 13.30’da İsviçre temsilcisi Pilatus Dragnos ve ikinci maçında da saat 18.00’de İspanya’dan Albecete ile yapacak. Kuzey Kıbrıs Turkcell yarın ise grubun son maçında sabah saat 09.30’da ev sahibi Vrbas ile karşılaşacak.

B Grubu’nda yer Türkiye’nin bir başka takımı Türkiye Genelkurmay Başkanlığı’na bağlı Türk Silahlı Kuvvetleri ise bugün saat 15.45’te Almanya’dan Köln, saat 20.15’te İspanyol rakibi Bidaideak Bilbao ve yarın sabah saat 11.45’te de İsrail temsilcisi Beit Haifa önünde grup karşılaşmalarını noktalayacak.

 

Başa dön tuşu