Spor

KKTC Fenerbahçeliler Derneği’nden anlamlı bağış
KKTC Fenerbahçeliler Derneği’nden anlamlı bağış

KKTC Fenerbahçeliler Derneği, Kanser Hastalarına Yardım Derneği ve Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağışta bulundu.

KKTC Fenerbahçeliler Derneği’nden yapılan açıklamaya göre, derneğin düzenlediği, “19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü” balosunda üzerinde Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un imzası bulunan forma açık artırmaya konuldu ve geliri Kanser Hastalarına Yardım Derneği ve Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağışlandı.

Dernek açıklamasında, açık artırmayı sağlayan Osman Çalışkan ve formayı açık artırmada satın alarak maddi katkı koyan iş insanı ve dernek üyesi Ali Başman’a duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür edildi.

Ülkede ve dünyada hemen hemen her eve giren kanser hastalığıyla mücadelede dayanışmanın son derece önemli olduğu belirtilen açıklamada, Kanser Hastalarına Yardım Derneği ve Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na teşekkür edildi.

Açıklamada, bu mücadelede, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Kıbrıs’taki temsilcileri olarak destek ve yardımlarının süreceği kaydedildi.

Başa dön tuşu