EkonomiEmlak

Kıbrıs Town Houses kapılarını açtı


Yenilikçi ve sektöre öncülük eden lider bir kurum olma vizyonu ve 32 yıllık deneyimi ile kişiye özel yaşam alanları yaratan Kıbrıs Developments, Kıbrıs Town Houses projesi ile kültürel değerlere, doğaya ve sanata sahip çıkarak yine büyük bir başarıya imza attı.

Blue Way Group bünyesinde, Kıbrıs Developments imzasıyla hayat bulan ‘‘Kıbrıs Town Houses’’ projesinin ev sahipliği yaptığı, Solo, Compact ile akıllı ev sistemlerinin kullanıldığı mood isimli konut modellerinin merakla beklenen örnek ev lansmanı 21 Nisan Cumartesi günü %1 konseptiyle bütünleşen keyifli bir etkinlik ile gerçekleşti.

Unutulmaya yüz tutmuş kültürel değerlerimizden ilham alınarak, metaforik olarak %1 konsepti ile bütünleştirilen showhouse lansman etkinliği büyük beğeni toplarken, aynı zamanda da kültürel değerlerimize, doğaya ve sanata sahip çıkmayı da teşvik etti.

Sektörün önde gelen yatırımcılarının, çözüm ortaklarının ve seçkin bir davetli topluluğunun katılımı ile gerçekleşen, tüm davetlilerin Kıbrıs Developments Direktörü Çağatay Özbirim ve şirketin Finans Direktörü eşi Türkan Özbirim tarafından karşılandığı etkinlik, alışılmış lansman etkinliklerinden farklı olarak, bir Kıbrıs Developments geleneğini sürdürerek sosyal sorumluluk bilinci ile kültüre, doğaya ve sanata destek verdi.

Kıbrıs Town Houses

Sözkonusu etkinlik ile Kıbrıs Town Houses’ın kapıları, yasemin ve meyve ağaçlarıyla çevrelenmiş huzur dolu ortamını sunmak, Kıbrıs’ın doğal, kültürel değerlerini ve sanatın hayatımıza kattığı estetiği yaşatmak üzere açıldı.

Büyük merak uyandıran bu etkinlik kapsamında Kıbrıs Town Houses’da bulunan yaşam alanları sosyo-kültürel değerlerimizi hatırlatan 3 perdelik tiyatro oyuna sahne oldu.  Üretmekten ve kültürümüzü devam ettirmekten vazgeçmeyen, Kıbrıs kültürünün devamlılığını sağlayacak yapı taşlarından olan bireylerin özel portrelerinin yer aldığı “%1 Sergisi” Kıbrıs Developments’in Instagram sayfasının yanı sıra, etkinlik katılımcıları ile de buluştu.

Kıbrıs Town Houses

Sektördeki toplu konut anlayışına yeni bir soluk getiren Kıbrıs Developments’in Proje Tasarımı ve Pazarlama Bölümü Direktörü Harper Özbirim, %1 etkinliğinin anlamını ve Kıbrıs Town Houses’in kültürel değerlerimiz ile bütünleşen yönlerini detaylı bir sunum ile paylaştı.

 
Başa dön tuşu