Magazin

Kendimi değil oğlum Ediz’i düşünüyorum
Emre Saygı’nın programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü şarkıcı Özgün oldu. Özgün, sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtladı.

Kendimi Değil Oğlum Ediz’i Düşünüyorum 
Oğlu Ediz dünyaya geldikten sonra hayatındaki her şeyin değiştiğini ve artık sadece oğlunun geleceğini düşündüğünü söyleyen Özgün “ Baba olduktan sonra hayatımdaki her şey değişti. Bir kere çok boş vaktim varmış onu anladım.  Şimdi tüm vaktimi Ediz’le geçiriyorum. Artık kendimi değil Ediz’in geleceğini düşünüyorum” dedi.Kendimi değil oğlum Ediz’i düşünüyorum

Ediz’den Ayrı Kalamam 

Geçtiğimiz yıllarda hakkında Survivor’a gidecek haberleri çıkan Özgün, uzun süre oğlundan asla  ayrı kalamayacağını söyleyerek “Hakkımda sürekli Survivor’a gidecek haberleri çıkıyordu. Asla hiç öyle bir görüşme ya da düşüncem olmadı. Ediz’den 2 gün bile ayrı kalamazken, hiç gidemezdim” dedi.
Evden Çıkmadan 1 Hafta Yaşayabiliyorum 

Evde durmayı ve film izlemeyi çok sevdiğini söyleyen Özgün “ Evde durmayı çok seviyorum. Bir hafta hiç evden çıkmadığım günler var. Market alışverişini sipariş veriyorum. Evde film izliyorum eşim ve oğlumla vakit geçiriyorum. Bu da beni çok mutlu ediyor” diye konuştu

Kendimi değil oğlum Ediz’i düşünüyorum

Evde Kaslarıma Bakıyorum 

Spor yaptıktan sonra evde sürekli kaslarına baktığını söyleyen Özgün “ Kaslarım oluşsun diye çok uğraşlar verdim. Evde spor yaptıktan sonra tabi ki kaslarıma bakıyorum. Vücuduma bakarken neler çalışmam gerekiyor neler yapmalıyım onlara odaklanıyorum. Detaylı olarak kaslarımı inceliyorum” dedi.
Kendimi değil oğlum Ediz’i düşünüyorum

Başa dön tuşu