Kendi alanında çok farklı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Kasım 29, 2022
Kıbrıs

Kendi alanında çok farklı

Kendi alanında çok farklı

YUSUF ÇOCUK GÜVENCESİ İLE: Oto lastik markasında dünya devi olan Goodyear, sadece KKTC’de ve Yusuf Çocuk Ltd. güvencesiyle düzenlediği kampanya ile 10 Nisan 2015 tarihinde 1 kişiyi Ford Fiesta araç sahibi yapacak. Ocak, şubat ve mart aylarında Yusuf Çocuk Ltd. hediye yağmuruna tutacak

DÖRT LASTİĞE BİR ARABA KAZANMA ŞANSI: Goodyear bayilerinden yapılacak her 4 adet lastik alışverişinde kazanılacak kazı kazan kartı üzerindeki şifreyi aralarında birer boşluk bırakarak şifre, ad soy ad yazıp 4663’e mesaj gönderen herkes 1 adet Ford Fiesta araba kazanmak için 10 Nisan’da yapılacak çekilişe katılma şansına sahip olacak


Oto lastikte dünyanın tanıdığı Goodyear, Yusuf Çocuk Ltd. güvencesi ile KKTC’de bir kişiyi Ford Fiesta araba sahibi yapacak.
Goodyear bayilerinden yapılacak her 4 adet lastik alışverişinde kazanılacak kazı kazan kartı üzerindeki şifreyi aralarında birer boşluk bırakarak şifre, ad soy ad yazıp 4663’e mesaj gönderen herkes 1 adet Ford Fiesta araba kazanmak için 10 Nisan’da gerçekleştirilecek çekilişe katılma şansına sahip olacak.
Ford Fiesta araba, Goodyear yetkilisi tarafından 10 Nisan 2015 tarihinde talihlisine teslim edilecek.
Goodyear, ayrıca yine Yusuf Çocuk Ltd. güvencesinde Ocak, Şubat ve Mart aylarında sürpriz hediye çekilişleri de yapılacak.

KKTC’de oto lastikte marka
KKTC’de 1967 yılından bu yana hizmet veren oto lastikte KKTC’de marka Yusuf Çocuk Ltd. Direktörleri Sevda ve Oktay Çocuk, Havadis’e yaptığı açıklamada, 2015 yılı içerisinde düzenlenecek kampanya ile ilgili bilgi verdi.
Oldukça heyecanlı olan Çocuk çifti, müşterilerine değerli hediyeler verecek olmanın da heyecanını yaşadığını anlattı.
Sevda ve Oktay Çocuk çifti, ilk ithalatını 1998 yılında Amerika’dan dış lastik getirterek yapan Yusuf Çocuk Ltd.’nin 2002 yılında da KKTC’yi lastikte dünya markası Goodyear ile buluşturduklarını anlattı.
KKTC’de lastik üzerine son teknolojiyi kullandıklarını belirten şirket direktörleri, Taşkınköy’de, Organize Sanayi Bölgesi’nde, Küçük Kaymaklı’da ve Haspolat’ta olmak üzere 4 adet şubeleri bulunduğunu Güzelyurt ve Mağusa’ya ise bayilik verdiklerini anlattı. Goodyear markası, Yusuf Çocuk ltd. güvencesinde, ada genelinde 60 noktaya ulaşıyor.
Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sürdürdüklerini ifade eden ve 2013 yılında Alpet Petrol ve Goodyear ile düzenledikleri yakıt kampanyasının büyük ilgi gördüğünü aktaran Çocuk çifti, 2015 yılında da müşterilerinin yüzünü güldürecek kampanyalarının olacağını söyledi.

Hedef kendi markasını yaratmak
Yusuf Çocuk Ltd. Direktörleri Oktay ve Sevda Çocuk, şirketin ilk ihracatının 2014 yılı içerisinde Türkiye’ye yapıldığını, hedeflerinin ise en yakın zamanda kendi markalarını hayata geçirmek olduğunu söyledi.
Çocuk çifti, bir diğer hedeflerinin ise dünya standartlarının üzerinde bir lastik kaplama fabrikası kurmak olduğunu belirtti.
Yusuf Çocuk Ltd. babadan oğla geçen ve 1987 yılından beri başarı ile sektörde yerini koruyan bir şirket olduğunu anımsatan Çocuk çifti, 16 yaşındaki oğulları Yusuf Çocuk’un da işletme dalında ihtisas yaptığını ve dedesinin kurmuş olduğu Yusuf Çocuk Ltd için şimdiden hedefleri olduğunu söyledi.

“Başarının sırrı tutku”
Oktay ve Sevda Çocuk, Yusuf Çocuk Ltd.’nin başarısının sırrını ise mesleğe olan tutku, sürekli hedef belirlemek ve personel ile bir ailenin fertleri gibi sıcak ilişkiler içerisinde olmak şeklinde yorumladı.
Çocuk çifti, “Başarımızın sırrı mesleğimize olan tutkunun yanı sıra sürekli hedef belirlemek ve o hedefe doğru akılcı, hızlı adımlarla ilerlemek. Tabii bunu takım arkadaşlarımız ile birlikte yapıyoruz. Yusuf Çocuk Ltd’in personelleri 20-25 yıl bu işletmeye emek vermiş kişilerdir. Hepsi ile bir aile gibiyiz” dedi ve tüm şirket çalışanlarına emeklerinden ötürü Havadis aracılığı ile bir kez daha teşekkür etti.

***

Yusuf Çocuk Ltd. veya Goodyear bayilerinden nisan ayına kadar 4 adet Goodyear marka lastik alan herkes, nisan ayında yapılacak olan çekilişte 1 adet Ford Fiesta araba ve çeşitli hediyeler kazanma şansına sahip olacak

***

KKTC’de 1967 yılından bu yana hizmet veren oto lastikte KKTC’de marka Yusuf Çocuk Ltd. Direktörleri Sevda ve Oktay Çocuk, hedefleri ve yıl içerisinde düzenlenecek kampanyalar hakkında bilgi verdi

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar