Magazin

Kendall Jenner saç modeli değiştirdi


[dropcap style=”circle” bgcolor=”#0065ad”]K[/dropcap]im Kardashian’ın üvey kardeşi, Victoria’s Secret modeli Kendall Jenner, yeni imajını sosyal medya fotoğrafıyla hayranlarına gösterdi.

Kim Kardashian’ın üvey kardeşi olmasının yanı sıra aynı zamanda reality şov yıldızı ve süper model olarak ünlenen Kendall Jenner imajını değiştirdi. Uzun saçlarıyla tanınan 20 yaşındaki model, kısa kestirdiği saçlarını sosyal medyadaki fotoğrafıyla hayranlarına gösterdi.Jenner, omuzlarının üstünde kalan yeni saç modelini dün akşam katıldığı etkinlikte de herkese gösterdi. Genç model, Los Angeles’ta ablası Kim Kardashian’ın eşi, hip hop şarkıcısı Kanye West ile birlikte tasarımcı Tyler’ın defilesini izlerken görüntülendi.

Genç model, son olarak 1.39 milyon dolar değerindeki 185 metrekare olan evinin kendisine dar geldiğini ve iki yatak odası olan evde yeni oda bulamadığı için iki ayda bir giysilerini attığını açıklamasıyla gündeme gelmişti.

Kendall Jenner, ablası Kim Kardashian'ın eşi Kanye West ile defile izledi. Kendall Jenner, ablası Kim Kardashian’ın eşi Kanye West ile defile izledi.Başa dön tuşu