''Kenan Benim!'' - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber

”Kenan Benim!”

Ataşehir Brandium Alışveriş Merkezi’nde önceki akşam sahne alan ünlü popçu Kenan Doğulu, hayranlarıyla bir araya geldi. Konser çıkışı geceyi sevgilisi Beren Saat ile Asmalımescit’te eğlenerek geçirmeyi tercih eden Kenan Doğulu soluğu Asmalımescit’teki Propaganda adlı mekanda aldı. Beren Saat’ ın “Fatmagül’ün Suçu Ne” dizisinden rol arkadaşları Esra Dermancıoğlu ile Fırat Çelik de sonradan dahil oldukları eğlence sonunda ise ilginç görüntüler yaşandı.

Mekanı hep birlikte arka taraftaki servis kapısından terk etmek üzere bir anda hamle yapan ekip karşılarında basın mensuplarını görünce apar topar mekana geri döndü. Mekandan ayrılan ilk isim Esra Dermancıoğlu oldu. Kendisine mekan güvenliklerinden birinin eskortluk ettiği dikkatlerden kaçmazken, gazeteciler tarafından görüntülenince mekan personeline “Hani gazeteciler gitmişti, teessüf ederim” sözleri ile tepki gösterdi.


''KENAN BİZİ MADRİD’E GÖTÜR''

Koruması ile birlikte yaklaşık 5 dakika sonra kapıda görünen Doğulu ve Saat, Cumartesi günü Beyoğlu’ndaki yoğun araç ve insan trafiğinin azizliğine uğrayarak korumalarının refakatinde el ele bir süre Asmalımescit’te boş taksi aramak zorunda kaldılar. Cevredekilerin şaşkın bakışları ve “Kenan enişte bize el salla, intikam intikam ölümüne intikam, Kenan bizi Madrid’e götür” tezahüratları arasında boş bir taksiye binen çift, bu sefer de Asmalımescit’ in yoğum trafiğine takılınca zor anlar yaşadı. Sokak sanatçılarının bahşiş markajı karşısında zor anlar yaşayan çiftin koruması, araç Asmalımescit’ten ayrılana kadar etrafından pervane oldu.

''KENAN BENİM!''

Zaman zaman çevredekilerin ağır sözlü tacizlerinede maruz kalan çift, her şeye rağmen bir an olsun araç içerisinde ellerini ayırmadı. Son olarak sarhoş bir kızın aracın camına vurarak ”Beren, in aşşağı kenan benim” demesiyse gecenin en dikkat çeken anıydı. Genç kız erkek arkadaşı tarafından güçlükle oradan uzaklaştırıldı. (Sözcü)

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar