Spor

Kemal ve Devrim ikilisi Balkan Şampiyonası’nda

SPORCULARIMIZ, TÜRKİYE MİLLİ TAKIMI’NDA:

6 takımla Balkan Şampiyonası’nda yarışacak olan Türkiye Milli Takımı’nda, KKTC’den de Kemal-Devrim ikilisi yer alacak

HEDEFİMİZ BAŞARILI OLMAK:
Türkiye Milli Takımı’nda yer alacak olan sporcularımız Kemal ve Devrim hedeflerinin başarılı olmak olduğunu açıkladılar

Tonguç KOTAK

Balkan Voleybol Birliği Plaj Voleybolu Şampiyonası’nın finalinde Türkiye Milli Takımı adına sporcularımız Kemal-Devrim ikilisi de yer alacak.
23-25 Ağustos tarihlerinde Sakarya’nın Karasu ilçesinde gerçekleşecek olan sezon finalinin çekişmeli geçmesi bekleniyor.
Sporcularımız şampiyona öncesi Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya ve Dış İlişkiler Sorumlusu Buran Atakan’ı ziyaret ederek verdikleri desteğe teşekkür ettiler.

Kemal ve Devrim, Milli Takım’da

Balkan Şampiyonası’nın son ayağın da Türkiye Milli Takımı 6 takımla yer alırken, sporcularımız Kemal ve Devrim de kırmızı-beyazlı forma altında mücadele edecekler.
Turnuvaya, 10 Balkan ülkesi katılırken Türkiye 6, diğer ülkeler 4 takımla katılma hakkına sahip.
Şampiyonayı kazanacak takıma 5 bin Euro para ödülü verilecek.

Hedefimiz başarılı olmak

Şampiyona ile ilgili olarak Türkiye Milli Takımı’nda yer alacak olan sporcularımız Kemal ile Devrim hedeflerinin başarılı olmak olduğunu söylediler.
İkili bu sabah KKTC’den ayrılmadan önce Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya ve Dış İlişkiler Sorumlusu Buran Atakan’ı ziyaret ederek hem teşekkür ettiler hem de basına açıklamalarda bulundular.
Kemal ile Devrim, “Bu anlamlı organizasyonda başarılı olmak için elimizden geleni yapacağız. Bizlere daima destek olan Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya ve Dış ilişkiler Sorumlusu Buran Atakan’a teşekkür ederiz” açıklamasını yaptılar.

KEMAL VE DEVRİM, BALKAN ŞAMPİYONASI’NDA… Türkiye Milli Takımı’nda yer alacak Kemal ve Devrim, başkan Kaya ve yönetici Atakan’la birlikte

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı