EkonomiEmlak

Keller Williams Kuzey Kıbrıs’ta


Dünyanın en prestijli gayrimenkul franchise markalarından Keller Williams Kuzey Kıbrıs’ta iş modellerini ve vizyonunu tanıtacak

Emlak sektörüne yeni bir soluk geliyor. Dünyanın önde gelen gayrimenkul franchise markalarından Keller Williams artık Kuzey Kıbrıs’ta!

Keller Williams, dünya çapında 770’i aşkın Bölge Müdürlüğü ve 145.000’den fazla gayrimenkul danışmanı ile dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul franchise firmasıdır.

Emlak sektörüne yepyeni bir bakış açısı kazandıran, eğitim programları ile öne çıkan Keller Williams hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz ‘KW Fırsatlar Sunumu’  23 Eylül 2016 (yarın) tarihinde Acapulco Otel‘de yapılıyor. Sunumda KW iş modelleri ve vizyonu tanıtılacak.

KW Türkiye Direktörü Emre Erol‘un yapacağı sunuma gayrimenkul sektörüne ilgisi olan herkes davet edildi. Özellikle emlak ve pazarlama işinde olanlar veya bu işe girmeyi planlayanlar, emlak sektörüne yatırım yapanlar, inşaat yapanlar ve emlak sektörü ile çalışanlar için sunumda fırsatlar anlatılacak.

Katılımın ücretsiz olacağı sunum saat 09.00‘da başlayacak.Başa dön tuşu